Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Група гурту «Група Корба» #укрПанк #УкрТґ
Added 14 Jul 2024

Група гурту «Група Корба» #укрПанк #УкрТґ

@band_korba
Number of subscribers: 1 070
Photos: 937
Videos: 125
Links: 358
Description:
Всі посилання туть!!! https://linktr.ee/band_korba Все що потрібно тобі, неук! Найактуальніша інфа та комунікейшн + інсайдікі #раскладка #нашепталі

👥 Number of subscribers

1 070
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: +1

📊 Messages per Day

1.1
Last day: 0
Week average: 1.3
Average per day: 1.1

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

🔭Недільний гороскоп неуків:♈️Овен:Скоро хтось з оточення буде сильно хвалити ваш музичний смак та робити компліменти, але ви не ведіться, адже ви слухаєте хуйню!♉️Телець:У вас є непогані шанси отримати по лицю в слемі. Тому радимо якнайшвидше йти на канцик, розвивати свою фізію😘♊️Близнята:Ваше роздвоєння особистості сьогодні може нервувати. Слухайте в навушничках музичку, побалуйте себе смаколиками, навіть наряд затягніть бухать♋️Рак: Куріть менше сіжкок, йо. Хворійте лежачи, я звичайно розумію що обмін сигаретами неначе наш обряд, але потрібно бути у ранці тверезими, а пʼяними - вночі!♌️Лев:Ви своєю харизмою уже заїбали троха, попустіться може, нє? Бо буде чекати труна…♍️Діва:Сьогодні вам можна все, але все, що може дозволити ваші 3 грн на моно (радимо кинути на русоріз)♎️Терези: Агу агу блять. З однієї сторони секс, з іншої - горілка. Сходіть в храм, поставте свічку!♏️Скорпіон: Ющенко не задоволений вами, виправляйтесь. ЗмієносецьМене заїбало робити вам прогноз, бо здається наче вас неіснує. Якщо це не так - киньте фото Єжи у коментарі і тоді я повірю у ваше існування♐️Стрілець:Ну ви піздаті, до вас питань немає, світ чекає від вас анегдотів весь день.♑️Козоріг:Ви щось давно не торкали траву, сходіть прогуляйтесь там, зустріньтесь в центрі, підіть до бару, згадайте усе, що приносило радість!♒️Водолій:Ви сьогодні не відмовляйтесь від движух, погоджуйтесь на будь-який план, вчини зі мною так, як пишуть у книжках, не гірше, і у мене є мета…♓️Риби:Здається даремно ви хавали жовтий сніг…
Раді представити переможців конкурсного відбору Faine Misto Challenge x На Її Основі🔥Саме вони поповнюють лайнап фестивалю і відкриватимуть дві з головних сцен – Light та Dark – щодня протягом Faine Misto 2025!Разом із Аврора Мультимаркет – генеральним партнером фестивалю – ми віримо в силу нових голосів, підтримуємо українську музику та сприяємо розвитку молодих артистів🌟🩵 POVYTA | 3.08 Інтелектуальний альтернативний рок з Києва. Створені ще в підлітковому віці, зараз POVYTA звучать зріло й потужно: лірика зі скрипкою, запальні рок-балади, легкий метал, глибока емоційність та вокалізми. ❤️ marevo | 2.08Емоційний надрив скрімо, атмосферна густота шугейзу, напруга пост-хардкору та повна віддача настрою пісень – готуйтесь до чуттєвої бурі! Деякі їхні треки вже лунають на концертах хором, а деякі стали гімнами тих, хто шукає сенс у хаосі почуттів. 🩵 Сервант | 2.08Не лише шафа для посуду, а й поп-рок гурт зі Львова. Їхня музика – як вечір після складного дня: лірична й танцювальна водночас, з перегруженими гітарами та словами, що легко чіпляють і звучать так тепло, ніби ти сам міг їх написати.❤️ Boanthropy | 3.08 Київська кров хардкору, хаосу й металу з безкомпромісним качем, змінами темпів та ритмів. Простіше кажучи – лють у яскравій обгортці з семплів та фішок. У сеті буде і DEMO 25, і треки з майбутнього EP, тож очікуємо суцільний відкрив і безконтрольний рух! 🩵 Група Корба | 1.08 Панк + фанк + емо + поп-панк + іронія – Група Корба починалася як жарт, але переросла у щиру й глибоку розмову з публікою. Їхні концерти відчуваються як та сама найлегендарніша тусовка, на якій хочеться залишатися ще. ❤️ Ґрунт Палає | 1.08Київський хардкор, що горить зсередини! Від першого синглу «Сила» до повноформатика на лейблі Neformat Family та виступів з True Tough, Flame, Break the Habit й іншими – гурт вже встиг залишити помітний слід у сцені. Їхній меседж: у кожному є вогонь, здатний змінити світ на краще.Квитки на благодійний фестиваль Faine Misto 2025: На Зламі Епох100% виручених з фестивалю коштів буде спрямовано на кейсеваки для 12-ї БрСП «Азов» НГУ. Підтримати збір🇺🇦
Втричі міцніші — втричі лютіші! Читацька спільнота повертається з новим великим збором на потреби 116 ОМБр!«Книголють» перетворюється на трилогію, і, як будь-який третій акт, наш новий збір обіцяє бути справді приголомшливим! Ви помітили цих хитрих йокаїв, що прикидаються бойовим екіпіруванням? Ми здатні завоювати їхню прихильність, але спочатку доведеться підкріпити наші наміри щедрими донатами!До цього ми потужно зібрали кошти для наших друзів на пікап, а тепер доєднуємося до працівників книжкової галузі, видавців і всіх небайдужих читачів, аби зібрати кошти для взводу БпАК в складі 2 МБ 116 ОМБр, який боронить Харківщину.💥 Потреби: Виносна антена AVENGER Booster 2.4G/5.8G/5.2G – 10 шт.; Батарея для DJI Matrice 4T – 20 шт.; Батарея для FPV-дронів – 10 шт.; Інверторний генератор 1,8 кВт – 5 шт.; Зарядна станція Eco Flow Delta 2 Max (на 2000 Вт/год) – 5 шт.; Starlink – 5 шт.; Щогла алюмінієва телескопічна 15 м – 5 шт.💥 Загальна мета: 1,5 млн грн💥 Наша мета: 5 тис.грн.Посилання на банку:https://send.monobank.ua/jar/8C8BTkBjPJПРИЗИ ЗА ДОНАТИ1 місце - Оригінальна фігурка Albedo2 місце - Оригінальна фігурка Годжо QPosket3 місце - Бокс "Монолог травниці"4 місце - Бокс "Магічна битва"5 місце - Акриловий стенд, значок 2шт від @euphoria_pin_ та брелок дакімакура 6 місце - Акриловий стенд, значок 2шт від @euphoria_pin_ та брелок дакімакура7 місце - Манга "Соланін" та плюшевий зайчик від @bonneta.shop8 місце - Стікери та 2 брелочки від @eklesa_art❗️ Для участі в розіграші, будь ласка, обов’язково додайте свої контактні дані у поле «коментар» (ваш нікнейм та відповідну соцмережу).Усупереч гучним заявам, війна не спиняється, а наша допомога й досі потрібна воїнам. Донатьте, поширюйте збір, долучайтеся з допоміжною банкою — будь-яка ваша дія неоціненна. Щоб читати, ми донатимо!
Привіт)) та просто написав... все ж таки не чужі люди... ну шо ти там))) у мене все заєбісь, вокаліст Групи Корба, Латентний алкаш Єжик Конько представляючись менеджером гурту, вийобуючись, росказує всім що типу, він з якоїсь там йоршун генг з його слів «тримає лєбєдінку і пристань», принижуючись, як тряпка бігає за сусідами стерплять в Одесі, бреше всім що співали у нього на розігріві, а сам випрошує у нього ФІТУВАТЬ. Заради поширення інформаційного сміття і WEBприколів, разом з Американськими пітушиними РОКєшними інді-емо гуртами влаштовують психотерор простим слухачам. Конько знущається над ДитСадком і підписниками як над скотом.В сталевій горі в Рівному, до больового ефекту опромінюють АТБшними портвейними і ревовськими коктейльними напоями Українців, подають хвилі через спотіфі і ют мюзік, сильно руйнуючи сірі будні, заважають Українцям сумувати, викликають слем і інші приємні фізіологічні відчуття, використовують лайви не випущених треків.фото балабола Конька і всього іншого пєтушиного гурту скоро буде в інсті. Підписники групи гурту група корба, хто спілкується з цією мразотою, яка з РоЦКерами травить дітей, задумайтесь,навіщо вам цей НЕДОРОБОК. Коли вже ця мерзота набухається і обригається своїми плітками. Як там Тернопіль?)