Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - БАЛТА•TODAY 💙💛
Added 14 Jul 2024

БАЛТА•TODAY 💙💛

@balta_today
Number of subscribers: 1 064
Photos: 17,700
Videos: 11,000
Links: 4,440
Description:

👥 Number of subscribers

1 064
Average/Day:: -5
Average/Week:: -5
Average/Month:: +11

👁️ Average views per message

150
Average/Day:: 145
Average/Week:: 148
ERR: 14.1%

📊 Messages per Day

1.1
Last day: 20
Week average: 2.9
Average per day: 1.1

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 166 26-04-29 13:23
⚡️Відстрочки в Резерв+: у Міноборони пояснили, для яких категорій відстрочка продовжується автоматично▪️Люди з інвалідністю.▪️Тимчасово непридатні до служби.▪️Батьки дитини з інвалідністю до 18 років.▪️Батьки повнолітньої дитини з інвалідністю I чи II групи.▪️Ті, хто мають дружину (чоловіка) з інвалідністю I чи II групи.▪️Ті, хто мають рідних чи батька або матір дружини з інвалідністю I чи II групи.▪️Жінки та чоловіки військових із дитиною.▪️Батьки трьох і більше дітей.▪️Студенти, аспіранти.▪️Працівники вищої та профосвіти.▪️Люди, чиї близькі родичі загинули або зникли безвісти під час бойових дій чи воєнного стану.▪️Родичі Героїв України, відзначених посмертно за мужність під час Революції Гідності.▪️Люди, позбавлені свободи внаслідок збройної агресії проти України▪️Військові, звільнені з полону.▪️Батьки, які виховують тяжкохвору дитину без інвалідності.▪️Ті, хто доглядають за тяжкохворим членом сімʼї.▪️Опікуни людини, яку визнано недієздатною.▪️Ті, хто мають дружину (чоловіка) з інвалідністю III групи.▪️Люди, які доглядають за родичем 2 чи 3 ступеня спорідненості з інвалідністю.▪️Батьки, які самостійно виховують дитину до 18 років.▪️Вчителі шкіл.▪️Люди після однорічного контракту 18–25.Автопродовження діє для відстрочок, оформлених як через Резерв+, так і через ЦНАП. 
👁 152 26-04-28 15:19
‼️ Викрали чоловіка та «вибивали» з нього електрострумом 360 тисяч доларів: Нацполіція викрила зловмисників в ОдесіЯк з’ясувалося, спільники на одній з парковок міста підбігли до 44-річного підприємця та, імітуючи затримання від імені силових відомств, силоміць заштовхали до свого автомобіля. У авто одягнули на нього кайданки, маску на голову та вивезли до сусідньої області. Ще через деякий час повернулись на Одещину, де розмістили у занедбаному домоволодінні. Там спільники застосовували до своєї жертви фізичне насилля: душили канатом до втрати свідомості, били електрострумом та гумовими дубинками по ступнях ніг, стискали голову у саморобних лещатах, били у груди та стрибали по руках чоловіка, який і так перебував у безпорадному стані. Не витримавши «тортур» потерпілий погодився на умови вимагачів, зв’язався з дружиною наказав віддати викрадачам 152 тисячі доларів. Налякана дружина передала зловмисникам кошти. Невдовзі підприємця відпустили. З важкими травмами чоловіка було госпіталізовано.Правоохоронці провели ряд оперативно-розшукових заходів та встановили головних учасників злочину. Ними виявились двоє місцевих мешканців, один з яких – уродженець росії. Жодного відношення до військових відомств фігуранти не мали, а просто видавали себе за їх співробітників, аби безперешкодно пересуватися по місту та через блокпости. Для цього навіть користувалися «липовими» документами як військових формувань, так і автомобільними номерними знаками. 👮 Facebook | X | Instagram | TikTok
👁 155 26-04-22 08:33
До уваги мешканців Балтської громади!Подільське УЕГГ повідомляє про проведення планових ремонтних робіт у рамках інвестиційної програми, спрямованої на підвищення надійності та безпеки газопостачання.У зв’язку із заміною шафового регуляторного пункту (ШРП № 9) та оновленням вимикаючих пристроїв на газопроводах низького тиску, з 27 квітня по 7 травня 2026 року буде тимчасово припинено подачу природного газу.Під відключення підпадають такі вулиці та адреси:вул. Ковальська: № 81–167, № 30–98вул. Фабрична: № 1–63, № 2–38вул. Визволення: № 2–90-а, № 7–45вул. Софіївська: № 1–31, № 2–42вул. Гетьманська: № 1–7-а, № 4–12вул. Прибалтійська: № 2–26, № 3вул. Я. Чорновола: № 2–20, № 3–19-авул. Левадна: № 3-а–9, № 4–22вул. Південна: № 2–50, № 3–27вул. Урожайна: № 4–12, № 5–15вул. Слави: № 2–20, № 3–29вул. Заріцького: № 1–15, № 2-а–20Відновлення газопостачання буде здійснюватися поетапно та за умови:обов’язкової присутності власника (або уповноваженої особи) у домоволодінні;наявності укладеного договору на технічне обслуговування та відсутності заборгованості за ним;повної оплати послуг з розподілу природного газу;відповідності газового обладнання вимогам технічної документації та нормам безпеки;справного стану димових і вентиляційних каналів.Просимо мешканців заздалегідь перекрити крани перед газовими приладами та забезпечити доступ працівникам газової служби для безпечного відновлення подачі газу.Дякуємо за розуміння та співпрацю!Адміністрація Подільського УЕГГ
👁 147 26-04-19 12:45
Вчорашня трагедія в Києві справедливо підняла ряд дискусійних питань. Хочу прокоментувати деякі позиції. 1. Дії поліцейського та поліцейської, які прибули на місце теракту. ❗️Ганебна, негідна поведінка. Це - сором для всієї системи. Вони відсторонені, триває розслідування щодо цього. Також будуть прийняті додаткові кадрові рішення щодо керівників.Не зовсім коректно робити узагальнення щодо всієї поліції лише за діями двох працівників. Окремі ситуації не відображають систему в цілому. Адже навіть у цій же спецоперації професійно та швидко діяв КОРД, кримінальні аналітики та інші залучені сили.2. Психічний стан нападника явно був нестабільний. Яким чином він отримав необхідні медичні довідки для продовження дозволу на зброю - потрібно неодмінно дослідити. Це буде зроблено в межах розслідування. ❗️Жодних масових перевірок власників зброї не буде. 3. Щодо надання права на вогнепальну зброю (включно з короткостволом) цивільним громадянам. ❗️Вважаю, що люди мають отримати право на збройний самозахист. Особливо після досвіду, коли на початку повномасштабного вторгнення цивільні люди отримували зброю для національного спротиву. Тож найближчим часом проведемо експертні обговорення за участі народних депутатів, громадськості, журналістів, ветеранської спільноти щодо підготовки фінальної версії законопроєкту про цивільну зброю.Мої щирі співчуття рідним і близьким загиблих жертв терориста. Наше завдання - зробити висновки і посилити систему там, де це потрібно. Саме над цим зараз і працюємо.
👁 131 26-04-08 16:08
Сьогодні працюю на Донеччині.Представив нових керівників регіональних управлінь Нацполіції та ДСНС.🚓 Поліцію Донеччини очолив Микола Матвієнко. 🆘 Обласне управління ДСНС - Яків Немикін.Обидва багато років служать в Донецькій області та добре знають виклики регіону.Ключові завдання: - безпека людей - швидке реагування на загрози- збереження особового складу- чітка взаємодія з місцевою владою та складовими Сил безпеки й оборониПровів оперативну нараду з командирами бойових підрозділів Національної гвардії, Держприкордонслужби та поліції. Про ситуацію на напрямках доповів командир 1-го корпусу НГУ «Азов» Денис «Редіс» Прокопенко. Обговорили бойову обстановку, забезпечення і потреби підрозділів.Лише за березень підрозділи 1-го корпусу НГУ «Азов» знешкодили понад 2800 окупантів, збили понад 5 тисяч ворожих безпілотників, уразили більше 90 артилерійських систем і понад 400 одиниць техніки противника.Окремо - зустріч із керівництвом області та прифронтових громад. З початку квітня росіяни обстріляли Донеччину більш як 120 разів: 19 людей загинули, ще 47 отримали поранення. Тож головними безпековими викликами залишаються захист цивільних і евакуація з небезпечних районів.Донеччина переживає вкрай складні часи. Ворог щодня б’є по цивільних, руйнує інфраструктуру, намагається зламати життя людей.Але поліцейські, рятувальники, наші сервісні підрозділи - усі залишаються тут. Поруч із людьми. І продовжують працювати. Жоден російський дрон, ракета чи авіабомба не знищать нашу єдність. Вдячний кожному за службу!
👁 180 26-04-04 07:12
🌤 Погода у Балті та геомагнітний прогноз на 4 квітня​Доброго ранку, балтяни! Субота обіцяє бути приємною для прогулянок, але метеозалежним варто тримати склянку води та таблетки під рукою.🌡 Погода в Балті:​Сьогодні у нашому місті очікується переважно сонячна та комфортна погода.​Вдень: Повітря прогріється до 17°C. Буде сонячно, тож можна планувати справи на свіжому повітрі.​Ввечері та вночі: Стовпчик термометра опуститься до 7°C, небо залишиться ясним.​Вітер: Північно-західний, швидкістю 12 миль/год.​Опади: Ймовірність дощу мінімальна — лише 10%.⚡️ Магнітні бурі: Червоний рівень!​Сьогодні на Землю обрушилася потужна магнітна буря. Фахівці зафіксували підвищення сонячної активності до К-індексу 5–6 (червоний рівень).​Що це означає?Можливе погіршення самопочуття, головний біль, стрибки тиску та швидка втомлюваність. Пік активності припадає на першу половину дня та вечірні години. ​Поради на сьогодні:​Не зловживайте кавою та міцним чаєм — краще пийте трав'яні збори.​Уникайте надмірних фізичних навантажень.​Прогулянка на нашому свіжому балтському повітрі піде тільки на користь!​Бережіть себе та гарних вихідних! 🙌​#Балта #БалтаToday #ПогодаБалта #МагнітніБурі #Одещина
👁 135 26-03-28 18:11
СБС створюють найбільші перебої в постачанні нафтопродуктів у новітній історії рфТрохи привідкриваємо завісу останніх #DeepStrike операцій.Порти Приморськ і Усть-Луга — ключові точки експорту нафти рф, через які проходить до половини російської нафти, що експортується морем. Разом із Кіришським і Ярославським НПЗ вони формують єдиний ланцюг: частина нафти йде на переробку, частина — на експорт. Після обмеження маршруту через «Дружбу» цей напрямок став ще критичнішим. Через нього проходить майже 30% видобутку, і швидко перенаправити такі обсяги неможливо.Ураження НПЗ і портової інфраструктури розриває цей ланцюг. Менше переробки, складніша логістика, а значить — перевантаження інших вузлів.Як наслідок — накопичення нафти, дефіцит потужностей і тиск на всю систему. У довшій перспективі це змушує противника зупиняти видобуток.Білі ночі стають чорними. СБС перетворюють головний ресурс рф на її найвразливіший елемент.☠️ СБС: На крок попереду!Підписатись на офіційний телеграм-канал Сил безпілотних систем🔗 Заповнити анкету😎 Facebook 🕊 Instagram 📹 Youtube 🥳 TikTok👥 X.com🧵Threads 🏢WhatsApp 📞Viber
👁 178 26-03-27 08:33
🏛 Хто очолить Подільську районну державну адміністрацію?​У кулуарах дедалі частіше обговорюють кадрові зміни в нашому районі. Поки офіційних призначень немає, за однією з неофіційних версій, на посаду голови Подільської РВА розглядають кандидатуру Руслана Пітака.​Що про нього відомо?​Руслан Пітак — постать для нашого регіону добре знайома. Він уже має значний досвід управління в Одеській області:​Досвід у Татарбунарах: Свого часу очолював Татарбунарську РДА.​Робота в Подільську: Раніше вже керував Подільською РДА після того, як депутати висловили недовіру попередньому керівнику Едуарду Доценку.​Чому це важливо зараз?​Під час воєнного стану посада голови РВА — це не просто бюрократія, а відповідальність за безпеку, гуманітарні питання та стабільну роботу критичної інфраструктури району. Чи стане повернення досвідченого управлінця рішенням для району — питання відкрите.​Зверніть увагу: Наразі це лише чутки та припущення. Офіційне рішення має з'явитися у розпорядженні Президента України.
👁 145 26-03-23 06:18
РФ ЗНОВУ АТАКУВАЛА ОДЕЩИНУ: ЦІЛЛЮ СТАЛИ ЖИТЛОВІ БУДИНКИ ТА ПОРТОВА ІНФРАСТРУКТУРА​Сьогодні ворог завдав удару по Одесі та області. За повідомленням Одеської обласної військової адміністрації (ОВА), внаслідок атаки постраждали як цивільні об'єкти, так і об'єкти критичної інфраструктури.​🏠 Приватний сектор у передмісті: Під удар потрапили приватні будинки. На щастя, обійшлося без жертв та постраждалих. Зафіксовано пошкодження дахів, вибиті вікна та інші руйнування у двох будинках.​🚢 Портова інфраструктура: Окупанти також намагалися поцілити в портову інфраструктуру. На території порту зафіксовано часткові руйнування.​⚠️ ВАЖЛИВО: Закликаємо всіх мешканців Одеси та області бути обережними та не нехтувати сигналами повітряної тривоги. Не поширюйте фото та відео роботи ППО або місць влучань, які не були оприлюднені офіційними джерелами. Це може бути використано ворогом для корегування вогню.​Ситуація на контролі відповідних служб. На місцях працюють рятувальники та правоохоронці.​Тримайтеся! Разом ми сила!
👁 126 26-03-21 10:41
В Одесі запрацював четвертий в Україні комунікаційний центр Служби 112 Разом із Прем’єр-міністеркою України Юлією Свириденко відвідали центр. Його будівництво тривало майже рік. І тепер 80 операторів, які пройшли навчання, прийматимуть екстрені виклики з південних регіонів України. Серед них - семеро ветеранів, які отримали поранення на фронті або повернулися з полону.За понад два з половиною роки роботи Служби 112 оператори центрів у Києві, Львові та Дніпрі прийняли понад 11 мільйонів викликів. Цієї зими Служба 112 стала не лише допомогою під час екстрених ситуацій - отримали та опрацювали більше 100 тисяч викликів щодо відсутності тепла, води та електроенергії.Також під час відрядження взяв участь у виїзному засіданні Уряду. Кабінет Міністрів України виділив 12,85 млрд грн на перші роботи з підготовки до наступної зими в межах планів стійкості регіонів. 🔍 Органи та підрозділи системи МВС цієї зими були підтримкою для мільйонів українців: пункти обігріву, заживлення багатоквартирних будинків, складні роботи на об’єктах енергетики. Працюємо для посилення спроможностей, щоб бути готовими до швидкого реагування на будь-які виклики. Дякую кожному та кожній, хто своєю відданою службою підтримує та захищає!