Source
БАЛОГАН | Ужгородці у соцмережах жваво обговорюють проблему прокатних самокатів....
3 570 Views/Reach
2024-07-22 11:59
Message №391
Ужгородці у соцмережах жваво обговорюють проблему прокатних самокатів. Мешканців турбує те, що власник цього бізнесу використовує інфраструктуру міста не сплачуючи у бюджет Ужгорода жодної копійки. Більше того, до цього часу власник самокатів не облаштував майданчики під паркування самокатів і вони валяються будь-де, чи то проїжджа частина чи пішохідна. На самокатах не встановлено номери для ідентифікації порушників. Користувачі носяться по місту без обмеження швидкості. Цікаво, що власник самокатів не несе жодної відповідальності за це.Виявляється, що побудував такий собі бізнес за рахунок міста депутат-блогер-паразит Віталій Глагола. Понад пʼять років він нещадно експлуатує дороги, майданчики та доріжки Ужгорода та отримує надприбутки. Протягом своєї депутатської каденції він блокував розробку правил користування інфраструктурою міста прокатними самокатами та гальмував встановлення плати за це.Прогнозуємо, що доки Глагола користується «дахом» СБУ, навряд чи ситуація зміниться найближчим часом. Але депутатська каденція скоро закінчиться і ужгородці повинні знати своїх «героїв» аби не обрати їх знову.