Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦

@balabaonline
Number of subscribers: 871
Photos: 2,740
Videos: 935
Links: 623
Description:
Breaking news і без фейсбуку. Русофоблю як вмію ) Ну й трохи про мистецтво.
Source

Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦 | В нас в Одесі сезон і всі намагаються привезти діточок "покупатися в м...

В нас в Одесі сезон і всі намагаються привезти діточок "покупатися в море", не дивлячись на постійні російські обстріли. Пару ночей було тихіше - орчатня накопичує свої срані шахеди, але до цього гучно кожну ніч, атаки вдень - звично. Дякуючи нашим ППО, всю цю летючу смерть намагаються позбивати над морем, не пускати у місто.Але я зараз не про обстріли.Офіційно пляжі відкриті тільки в Одесі. 27 пляжних "зон" - про це на початку літа писали всі медіа. Чому тільки в Одесі? - Тому що в нас тут стара система берегоукріплення: пірси, хвилерізи, міни до берега не допливуть. Один запит в гугл: "які пляжі в Одесі відкриті?" - вирішує проблему де купатися.Іноді я думаю: як так, інтернет у всіх зараз, радіо, телебачення, з кожної праски новини, у кожного смартфон. Все є, а мізків немає. Ну не вміють люди ними користуватися. Батьки, які відправили дитину на море з прабабусею, яка поперлась на заборонений пляж, де відкрите море в будь-який момент винести міну, ви взагалі хто?Сичавка - дикий пляж за містом, купатися не можна. Мало того, що там люто повзе берег і не раз засипало людей під тими схилами ґрунтом, так стоїть же колючка - не ходи в море. Ні. Мадам приперлася, пустила дитину плавати одну на надувному кружку в сильний вітер. Де мізки? - Десятирічну дівчину унесло в море. Рятувальники шукають її вже понад 18 годин. Вихідний, прохідний, війна, обстріли - по барабану. Ти, дурепа, фізику в школі не вчила і не знала, що надувні речі мають велику вітрильність? Ти не знала, що купатися на тому пляжі заборонено?Я в шоці, коли в тредсі питають: де в Одесі відпочити? - Там, де є укриття. Де є відкритий пляж, де можна сховати свою дитину, хоча б дитину, якщо в тебе нема мізків подбати про себе.Без коментарів. Бережіть себе і діточок. Будь ласка.Фото ДСНС з міста подій. Це вчора.