Source
Багачевська міська рада | Сьогодні на спортивному комплексі (стадіон "Шахтар") відбулися спортив...
1 550 Views/Reach
2025-09-12 17:38
Message №21285
Сьогодні на спортивному комплексі (стадіон "Шахтар") відбулися спортивно-масові заходи до Дня фізичної культури та спорту.Розпочався святковий день з урочистого відкриття спортивного свята, звучанням Державного Гімну та вшанування пам'яті захисників, які загинули, захищаючи нашу Батьківщину. З привітальним словом до учасників дійства звернувся міський голова Олександр Заборовець, який побажав всім міцного здоров'я, мирного неба, натхнення та спортивних досягнень. За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в громаді очільник нагородив подяками Білоуса Веніаміна, Тарасова Анатолія, Бондар Оксану, Поліщук Наталію та Ульянова Іллю, а також вручив подарунки вчителям фізичного виховання закладів загальної середньої освіти і тренерам дитячо–юнацької спортивної школи.До привітань долучилися: секретар Багачевської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Черкащани" Юрій Мамайсуров, який вручив подарунковий сертифікат на 10 000 грн для придбання спортивного інвентарю відділенню волейболу Багачевській ДЮСШ, та директор Багачевського центру соціальних служб Світлана Лукашенко, яка вручила призи у вигляді спортивного інвентаря.Продовженням заходу стали спортивні змагання між вчителями та ветеранами спорту, які пройшли жваво, з азартом та молодечим піднесенням. У змаганнях "Веселі перегони" взяли участь дві команди: "Вікторія" та "Вітер". В результаті цікавої та веселої боротьби І місце здобула команда "Вікторія", а ІІ місце посіла команда "Вітер".Змагання з волейболу завершились перемогою команди "Олімпійці", а команда "Ретро" посіла ІІ місце. За підсумками змагань особисту перемогу та найкращий результат здобули:-змагання з дартсу - Вадим Шпурко (Юрківська гімназія);- змагання з настільного тенісу - Василь Божко (Ліцей № 1); - підтягування на перекладині – Вадим Шпурко (Юрківська гімназія);- змагання з шашок – Олександр Мошенець (Ліцей № 2); Завершилося свято нагородженням переможців дипломами відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Багачевської міської ради та урочистим закриттям.Всі учасники отримали заряд енергії, позитивні емоції, гарний настрій на цілий день.