Source
Багачевська міська рада | СМІЛА Продовжуємо послідовно долати наслідки російської атаки по місту...
1 000 Views/Reach
2025-06-30 15:53
Message №19917
📍СМІЛА Продовжуємо послідовно долати наслідки російської атаки по місту. Спершу про травмованих. Їх у підсумку 13. Усім надана допомога, госпіталізації не потребують. Ми в постійній взаємодії з міською владою, РВА, всіма профільними службами та нашими соціальними партнерами. На місці скоординували подальший план дій. Сили і засоби мають застосовуватися максимально ефективно. Плюс наголосив на постійній комунікації з потерпілими: люди мають чітко знати, де й яку допомогу можуть отримати тощо. Маємо значні пошкодження інфраструктури. Це була наймасштабніша атака по місту з початку війни. За оперативними даними, пошкоджено 14 багатоквартирних і 109 приватних будинків. Дісталось також 6 закладам освіти та психлікарні. Лише вікон треба замінити щонайменше 2000. Обстеження ще триває. Відсьогодні по місту вже працюють ремонтні бригади, зокрема й з інших громад. Їх більшатиме. У міста був сформований резерв будматеріалів, ще також дозамовили. Допомагає з цим і обласний Червоний Хрест. Щодо вікон, то працюємо зараз із нашими партнерськими організаціями. Я дякую всім службам за злагоджену роботу! На зв’язку t.me/cherkaskaODA