Source
AW-Therm | 🔋 ДТЕК реалізує проєкт будівництва сучасних систем зберігання енергі...
262 Views/Reach
2025-01-17 07:20
Message №2473
🔋 ДТЕК реалізує проєкт будівництва сучасних систем зберігання енергії в Україні, потужністю 200 МВт⚡️Вони зможуть збирати надлишки електроенергії (наприклад, в сонячну погоду від СЕС) та швидко видавати її в мережу, коли буде така потреба. На відміну від традиційних електростанцій, установки зберігання енергії реагуватимуть протягом мілісекунд.🍁Проєкт планують завершити до жовтня 2025 року, щоб системи були встановлені до початку зимового сезону 2025-2026 року для зміцнення української електромережі в період можливих відключень.Проєкт складається з шістьох енергозберігаючих установок по всій Україні, які здатні забезпечити 400 МВт-год диспетчеризованої енергії, що є достатнім для короткочасного постачання електроенергії для 600 000 домогосподарств (що еквівалентно приблизно половині домогосподарств у Києві).Системи зберігання спроєктовані таким чином, щоб надавати високотехнологічні послуги зі стабілізації енергосистеми завдяки їхній здатності формувати мережу.🇺🇦 Україна стане однією з перших серед країн, які скористаються цією інноваційною функціональністю, зміцнюючи свою енергетичну інфраструктуру на майбутнє.