Source
АВДІЇВКА 🇺🇦 ЮА | Ось дивишся зараз на американського президента - і бачиш хіба що конче...
195 Views/Reach
2026-03-05 19:30
Message №19918
Ось дивишся зараз на американського президента - і бачиш хіба що конченого поїхавшого діда🤦♂️"Зеленський є перешкодою для мирної угоди. У нього немає карт, а тепер ще менше", - Трамп.На уточнююче запитання, в чому ж саме полягають перешкоди з боку України, це руде чмо нічого не відповіло.Тобто ви все зрозуміли вірно. Він сказав, що "Зеленський є перешкодою", але не сказав, в чому саме.Це на мові таких як Трамп називається "рамси поплутав".І ще одне спостереження - якщо карт "немає", але "їх залишилося небагато", то виходить, що вони все ж є? Бо як може "небагато залишитися" того, чого "немає"?А загалом, росія за допомогою тиску Трампа виключно на Україну, за допомогою ударів по опаленню та світлу, намагалась схилити нас до капітуляції, не маючи успіхів на фронті.росія продовжує надсилати недоісториків в якості голови делегації по тим самим "перемовинам".росія свідомо саботує перемовини та постійно їх переносить, не бажаючи серйозних розмов на політичному рівні.Але винна Україна. Ага, звісно.Трамп в цьому всьому є прямим співучасником агресії на боці агресора.Нагадаю, що Кіт Келлогг сказав одну дуже мудру річ прямо посередині зими:"Якщо Україна витримає зиму, росія не просто втратить перевагу. А її здобуде Україна".Це саме той Келлогг, який майже рік був вимушений терпіти остаточно поїхавшого Трампа та був дотичним до перемовин.І ось Україна вистояла зиму. На фронті є успіхи. Дельта звільнених/втрачених територій наразі є позитивною для нас. Вперше з літа 2023. Прямо зараз реалізується та масштабується купа проєктів, які реально дадуть великий "плюс" до оьороноздатності.І що ж робить Трамп? Звісно ж, вмикає свою стару пластинку про "карти". Далі за логікою будуть президентські вибори (а інших виборів не існує?), а далі - нові зупинки допомоги. А потім - знову пластинка про "карти".А допомогу Трамп зупинить, щоб рф ефективніше застосовувала балістику по нашому світлу та опаленню.Це ж на Близькому сході шахеди можуть збивати ракетами PAC-3 в необмеженій кількості.А ми їбалом не вийшли. Тільки хотів написати, що двіжуха з іраном переключила Трампа і воно хоч якийсь час нас не чіпатиме. Ага, фіг там.Боже, та до того листопада ще треба якось дожити. Там це притрушене втратить Палату представників (а можливо, ще й Сенат) та вже не зможе щось суттєве робити, бо Конгресс серйозно звʼяже його у повноваженнях.Але до того моменту ще довгих 8 місяців...🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦