Source
🇺🇦 automation-remarks.com | Як давати негативний фідбек співробітнику і не почуватися не у своїй...
2 000 Views/Reach
2023-05-25 07:00
Message №1941
Як давати негативний фідбек співробітнику і не почуватися не у своїй тарілці? Є дві стратегії, за допомогою яких люди дають зворотний зв'язок. Перша — давати фідбек в агресивній формі. Після такої розмови людина почувається неприємно — їй образливо чути такі слова у свій бік, ба більш — вона не зовсім розуміє, чого від неї хочуть.Друга стратегія — уникати розмови, не до кінця говорити правду, намагатися замаскувати фідбек у дружню бесіду. І після такої зустрічі ви самі почуватиметеся "не ок".Ці дві переговорні стратегії не є ефективними, тому проблемні ситуації виникатимуть й надалі. А ви витрачатимете свій час та нервуватимете.На відкритому воркшопі для CEO та співробітників компаній від тренерки з переговорів Олени Лисих ви отримаєте практичний алгоритм, попрактикуйтесь та отримаєте точковий фідбек на вашу ситуацію.Деталі читайте на 👉 сайті.Якщо вже зараз ви хочете дізнатись, як відповідати на претензії на кшталт: "мене не навчили" або "замовник не ставить чіткої задачі", переходьте до тг-каналу “Переговори у реальному житті".