Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - АвтоКременчук
Added 14 Jul 2024

АвтоКременчук

@autokremenchuk
Number of subscribers: 11 008
Photos: 10,300
Videos: 3,100
Links: 7,710
Description:
Запропонувати новину: https://t.me/autokremenchuk?direct Адміністрація каналу не несе відповідальності за опублікований контент, не дає оцінки ситуацій, особам чи подіям присутнім в публікаціях.
Source

АвтоКременчук | Прошу Вас допомогти у розголосі нагальної проблеми, яку часто на собі ...

Telegram community logo - АвтоКременчук АвтоКременчук @autokremenchuk
3 660 Views/Reach 2026-02-12 11:16 Message №19219
Прошу Вас допомогти у розголосі нагальної проблеми, яку часто на собі відчувають водії з обмеженими можливостями. І можливо, завдяки втручанню правоохоронних органів, такі порушення з боку нечемних водіїв (які свідомо порушують правила дорожнього руху) , не залишаться без уваги.Так, мій дядько (інвалід 2 групи) неодноразово стикається з проблемою зайнятих паркомісць для людей з обмеженими можливостями на вулиці Київській біля "АТБ". Мешкаючи у передмісті, він іноді приїздить на закупівлі до магазину, що розташований на шляху слідування. Останні три рази, приїздив із ним особисто, щоб переконатися у достовірності його слів.Люди, будьте поблажливі до тих, хто немає здоров'я, як у вас, дістатися із дальніх паркомісць до магазину.Бентежить також той факт, що все це відбувається під боком відділку поліції. Тобто, водії-порушники на фото, яке додаю, порушують правила дорожнього руху - свідомо.Бажаю нікому не відчувати на собі таке зневажливо ставлення.Усім, хто допомагає і ставиться із розуміння до людей з обмеженими можливостями, від мене велика подяка.Читачам каналу бажаю миру і добра.» Наявність значка на авто не є обовʼязковою, перевірити чи водії стали згідно свого права можна лише патрульним. Тому залишається лише сподіватись на совість людську… бо на постійний моніторинг паркунів на місцях для людей з обмеженими можливостями поліцією розраховувати не варто.