Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАЛАТНИЙ
Added 07 Jul 2021

ПАЛАТНИЙ

@arturpalatnyi
Number of subscribers: 523
Photos: 1,200
Videos: 405
Links: 1,830
Description:
📍Керівник Волонтерського штабу «Українська команда» 📍Голова ЦВК політичної партії «УДАР Віталія Кличка» 📍Голова Комітету ВРУ з питань сім‘ї, молодіжної політики, спорту та туризму 7-8 скликань Артур Палатний FB: https://www.facebook.com/Artur.Palatnyi

👥 Number of subscribers

523
Average/Day:: -1
Average/Week:: -3
Average/Month:: -5

👁️ Average views per message

189
Average/Day:: 112
Average/Week:: 150
ERR: 36.14%

📊 Messages per Day

1.3
Last day: 2
Week average: 1.4
Average per day: 1.3

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 294 25-03-28 11:04
Друзі, українці!Три роки тому ми стояли перед найважчим випробуванням війни. Замість втечі ми обрали боротьбу, замість розпачу – силу. Відповіли на широкомасштабне вторгнення спротивом на фронті, в тилу, у кожному куточку країни та світу. Саме тоді, в перші тижні повномасштабної війни, народилася «Українська команда». Ми відклали все звичне і почали діяти. Підтримувати, допомагати, рятувати. І так – 3 роки. Три роки боротьби. Три роки допомоги. Три роки єдності. Разом із сотнями тисяч українців ми зробили більше, ніж могли уявити. Доставили сотні тонн гуманітарки у найгарячіші точки. Зігріли 80 тисяч воїнів у морозних окопах. Передали на передову майже 100 автівок та бронемашин. Оснастили фронт 3000 дронів різних типів. Наші злі та великі птахи стали справжнім жахом для ворога. Разом ми довели: немає сили більшої за народ, що бореться за свою свободу. Наша головна сила – це люди. Усі, хто допомагає діями та ресурсами, усі небайдужі, ви – серце «Української команди». Дякуємо кожному та кожній! Дякуємо усім, хто стоїть пліч-о-пліч заради України, заради Перемоги. А ми обов’язково переможемо! Слава Україні та смерть ворогам!https://youtu.be/YJDZEnmoOj8?feature=sharedПАЛАТНИЙ
👁 266 25-03-25 15:51
❗️ЗАЯВА ПАРТІЇ УДАР Віталія КличкаВерховна Рада зняла з порядку денного законопроєкт про розширення повноважень Нацгвардії. Тим самим влада знову продемонструвала, що відступає від своїх небезпечних намірів лише під загальним тиском суспільства. Відмова від скандального законопроєкту про розширення повноважень Національної гвардії, який фактично дозволяв застосовувати вогнепальну зброю проти мирних акцій – це не жест доброї волі, а вимушені дії влади після рішучих протестів громадськості.Це не означає, що влада остаточно відмовилася від спроби придушити громадянські свободи. Навпаки, останнім часом ми бачимо – це частина її системної політики, спрямованої на обмеження демократії, свободи слова і прав людей. На додачу до відхиленого законопроєкту помітні тривожні сигнали щодо наступу на місцеве самоврядування, посилення цензури в медіа, переслідування активістів, журналістів та політичних опонентів.Нагадуємо владі: Україна – це демократична держава, яка бореться з агресором за свободу і незалежність. Саме демократія, права і свободи громадян є фундаментом, на якому базується наша єдність та міжнародна підтримка. Свобода і демократія – це не предмет для торгу чи маніпуляцій.Сильна країна – це вільне суспільство вільних громадян. І вільною країною залишатиметься доти, доки є громадянська активність і політична відповідальність. Тільки спільними зусиллями ми можемо зберегти демократію!ПАЛАТНИЙ
👁 322 25-03-21 15:21
Заява партії «УДАР Віталія Кличка»Партія УДАР рішуче засуджує наміри влади та депутатів «Слуг народу» ухвалити в другому читанні законопроєкт №10311, який надає Нацгвардії право застосовувати вогнепальну зброю. Цей законопроєкт не тільки порушує основні права і свободи громадян, але й фактично легалізує застосування насилля проти мирних протестувальників, що є таким розповсюдженим в росії та інших країнах-диктатурах. Саме там дозволено те, що сьогодні пропонується авторами проєкту: Право для Нацгвардії застосовувати вогнепальну зброю, зокрема для припинення масових заворушень. Право для Нацгвардії застосовувати гумові та пластикові кийки, сльозогінний газ, а також електрошокери контактної та контактно-дистанційної дії. Законопроєкт дозволяє Нацгвардії маркувати порушників під час масових заворушень (наприклад, фарбою) тощоВлада, намагаючись отримати контроль над громадськими виступами, окрім того, що порушує базові права людини, ще й постфактум узаконює розстріл мирних мітингувальників, як це сталося у 2014 році, коли «Беркут» безкарно вбивав людей на Майдані. Прийняття цього законопроєкту може стати початком нових репресій проти власного народу, схожих на події тих трагічних днів.Ще більше тривогу викликає те, що ця ініціатива повторює кроки режиму Януковича, зокрема "закони 16 січня", які були ухвалені за місяць до втечі диктатора та падіння його режиму. Законопроєкт №10311, який фактично дозволяє застосування зброї проти мирних протестувальників без належного попередження, є згортанням демократії, і в його основі лежить ідея застосування сили для знищення будь-якого протесту, як це вже було за часів Януковича.Партія УДАР, яка була активним учасником Майдану проти диктаторського режиму Януковича, нагадує владі, що прийняття "законів 16 січня" у 2014 році стало одним із останніх кроків перед втечею Януковича та поваленням його авторитарного режиму. Це стало символом того, до чого призводить безконтрольна сила, спрямована проти мирних громадянПартія УДАР пропонує народним депутатам від влади відкликати цей законопроект до того часу, як вони повторять долю Януковича. Ми не можемо дозволити, щоб Україна повторювала помилки минулого, ставши на шлях диктатури та насилля.Наші воїни сьогодні стоять за свободу, яку купка нардепів від влади хоче розстріляти в тилу. Україна цього не допустить!Заява на сайті 👉 https://bit.ly/Statement_21_03ПАЛАТНИЙ
👁 210 25-02-13 15:42
Санкції проти представників опозиції – це велика помилка, за яку доведеться платити не лише їх ініціаторам, а й Україні.Вчорашня розправа влади над політичними конкурентами просигналізувала усьому світу, що керівництво країни сьогодні більше опікується власним політичним майбутнім, ніж збереженням держави з мільйонами українців, які тут живуть.Сьогодні, коли, без перебільшення, вирішується доля країни, – починаються вкрай складні переговори про завершення війни; коли потрібна консолідація усіх без виключення сил; коли треба показати світові, що ми – єдині в своєму прагненні справедливого миру та демократичного майбутнього незалежної України, - керівництво держави переслідує мерів, саджає військових, нищить місцеве самоврядування, нехтує законами, зневажає свободу слова та згортає демократію. Вчора до цього списку додали ще й політично вмотивовані санкції. Санкції проти опонентів – ознака слабкості. Або й агонії. Ні те, ні інше країні не допоможе. Бо це не про демократію, це не про силу і не про перемогу нашої держави.Санкції проти представників опозиції – це велика помилка, за яку доведеться платити не лише їх ініціаторам, а й Україні. Якби українці так поводили себе в перші дні війни – займалися звинуваченнями та зневажали один одного, України вже б не було. Завдяки єдності ми вистояли. Дарма, що у владі дуже не люблять це слово.На початку війни в промовах керівників держави звучали слова про великий народ великої країни… Це правильні слова. Саме тому сьогодні не можна показувати державу нетерпимою та дріб’язковою, бо хтось з політичних опонентів влади думає інакше, ніж влада.Ініціаторам санкцій потрібно замислитись, якими вони увійдуть в переговорний процес та й в історію загалом: тими, хто нищить демократію та свободу, чи тими, хто за демократію та свободу бореться. Для нашої Великої країни. Для її Великого народу.ПАЛАТНИЙ
👁 236 25-01-29 12:02
Звертаюся до Президента України.Поки ви, як Верховний головнокомандувач, зосереджені на війні та захисті України, люди з вашого оточення займаються політичними інтригами. І ці процеси стають критичними.У Києві відбувається спроба розбалансувати владу та знищити місцеве самоврядування.Новий начальник КМВА, без військової освіти й досвіду, який замінив на посаді бойових генералів, блокує вирішення ключових господарських питань. Відновлення пошкоджених будинків, компенсації постраждалим мешканцям, відновлення інфраструктури та інші. Це дестабілізує управління містом і створює загрозу життєзабезпеченню столиці. Водночас, він намагається перебрати повноваження мера, міської ради та КМДА, порушуючи закон. Нагадую, військова адміністрація — тимчасовий орган, що має займатися обороною й безпекою, а не узурпацією влади.Кияни обрали мера міста, в якому живуть. І я продовжу захищати їхні інтереси.  Прошу Президента, як гаранта Конституції, не допустити руйнування місцевого самоврядування — основи демократії.
👁 320 25-01-24 18:08
❗️Заява партії «УДАР Віталія Кличка» щодо переслідування офіцерів ЗСУВладі слід почати діяти відповідально: Україна потребує підтримки своїх захисників, а не судилища над ними.Сьогодні влада демонструє речі, які неможливо уявити в демократичній країні. Було повторно затримано військовослужбовців, офіцерів, над якими влаштували суд за звинуваченнями у провалі оборони Харківщини та які раніше були випущені під заставу. Так, всі ми прагнемо справедливості. Особливо у чутливих питаннях, пов’язаних із втратою територій та людей. Проте в спробах перекласти відповідальність за прорахунки у війні, влада не має права вдаватися до найгірших методів.Українці добре пам’ятають події трьохрічної давнини. Багато з тих, хто сьогодні судять військових, тоді просто втекли. Росію зупинив український народ. Збройні сили України. На захисників молились, а не кидали за грати. Військових поважали, а не призначали цапами-відбувайлами. Через три роки бачимо кардинально протилежне ставлення влади до військових. Затримання генералів створює небезпечний прецедент. Це пряма загроза здатності армії протистояти ворогу.По-друге, абсурдом виглядає те, що цивільні слідчі розслідують дії військових, а справи розглядають цивільні суди. Це мали б робити спеціалізовані органи військової юстиції. Такі системи давно функціонують у країнах НАТО. Але в Україні влада блокує створення військової юстиції, незважаючи на гостру необхідність її запровадження.Центральна влада має нарешті припинити зволікання з реформою військової юстиції та надати армії необхідні інструменти для захисту не лише нашої держави, але й самих військових від політично вмотивованих переслідувань.Керівництву держави слід, нарешті, почати діяти відповідально і зважати на наслідки своїх рішень для національної безпеки. Сьогодні, як ніколи, Україна потребує єдності, довіри і підтримки своїх захисників. Україна переможе, але лише тоді, коли кожен воїн буде знати, що його цінують, захищають і справедливо оцінюють його дії. Коли буде відчувати єдність і бачити у владі не ворога, а партнера.Слава Україні!ПАЛАТНИЙ
👁 417 25-01-21 16:03
В Офісі президента пішли брудною атакою на опонентів – відчули незворотність політичного кінцяОфіс Президента розгорнув проти політичних опонентів безпрецедентну брудну кампанію в медіа із залученням силовиків. Особливо це відчувається останнім часом, коли рейтинги влади нагадують температуру за вікном, тобто - трошки нижче нуля.Потужна активізація ОП з потужним залученням силовиків та чорного піару вже більше схожа на агонію. Наче, у нового президента США натякнули деяким особам в нашій владі, що їхнє політичне життя підходить до завершення.Впевнений, спробами знищити конкурентів, офісні мешканці лише наближають собі вирок.Бруд в медіа проти опонентів (проти мене особисто та всієї нашої команди), брехня, інформаційні «качки» та вкиди, згортання демократії, знищення місцевого самоврядування, остаточне скочування в диктатуру свідчить про одне: між владою Януковича і сьогоднішньою майже не залишилося відмінностей.Проблема нинішньої владної верхівки в тому, що:• кредит довіри, який їй люди дали на початку великої війни, вона переплутала зі вседозволеністю;• справедливу недоречність виборів у війну сприйняла за дозвіл узурпувати владу;• обмеження свобод заради безпеки воюючої країни Офіс переплутав з диктатурою.Логікою «після нас – хоч потоп» керувалася Банкова часів Януковича. Судячи з усього, ця логіка зі стін Банкової так і не вивітрилась…Завтра – День Соборності України. Чекаємо на пафосні слова влади про єдність. З її вуст вони – нещирі. Бо як можна казати про єдність, коли на політичних конкурентів енергії приділяється більше, ніж ворогу в Кремлі. Чи вже забули, що в нас війна? Чи не «на часі» вже пройшло? Впевнений, що це усвідомлюють вже більше, ніж 73% українців.Саме тому я не закликаю владу схаменутися, зупинитися, одуматися.Хай її дії бачить вся країна та весь світ. А ми в цьому допоможемо. Слава Україні та смерть ворогам!ПАЛАТНИЙ
👁 240 25-01-13 15:42
Незламні серця УкраїниЩоденні обстріли, руйнування та біль — те, що ворог сподівався зробити нашим страхом, стало нашим викликом і нашою силою. Український народ доводить усьому світу: нас не зламати. Кожна ракета, яка летить у наші міста, лише гартує нашу волю до перемоги.На передовій — наші герої. Вони тримають небо, землю і нашу свободу. Без сну, інколи без найнеобхіднішого, вони виборюють кожен метр, кожне життя, кожен шанс на майбутнє. Їхній героїзм — це приклад нездоланності.А поруч із ними стоять волонтери. Це люди, які, попри втому і загрозу, знаходять бронежилети, дрони, ліки, теплі речі. Вони збирають і передають допомогу на фронт, підтримують тих, хто втратив дім, і щодня доводять: українці — це про єдність і взаємну турботу.Ми переживаємо найтемніші часи, але наша сила в тому, що навіть у пітьмі ми залишаємося світлом. Наші руки — міцні, наші серця — гарячі, наша віра — незламна.І кожен із нас — частина цієї боротьби. Хтось на фронті, хтось у тилу, хтось у світі, але разом ми — Україна. І ми вистоїмо.ПАЛАТНИЙ
👁 262 24-12-07 16:18
Лідер команди «УДАР» в Чернігові, секретар міської ради Олександр Ломако сьогодні повідомив про те, що накопичувалося роками. Чиновники з військових адміністрацій через кишеньковий суд позбавили міськраду права формувати бюджет міста. Після цього руками декількох посадовців, за вказівкою з відомого офісу, Чернігів було фактично взято в заручники: зупинявся громадський транспорт, скасовувалося харчування дітей, допомога ЗСУ. Але наша команда трималася та гідно відбивала атаку: обшуки, погрози силовиків, переслідування. Врешті-решт, Олександру було висуното вимогу: або він складає повноваження в.о. міського голови, або життя в Чернігові зупиниться. Щоб звільнити місто із заручників, Олександр Ломако сьогодні подав заяву про відставку з посади секретаря міськради. За посаду не тримався. Вчинив гідно. «УДАРівці» всіє країни підтримують мужній вчинок Олександра та зроблять все необхідне, щоб ця ганебна практика знищення місцевого самоврядування в кращих традиціях північного сусіда не залишилася без уваги. Разом з чернігівцями гарантуємо замовникам та виконавцям цього свавілля демократичну та законну відповідь. Разом з Олександром Ломако «УДАР Віталія Кличка» продовжить працювати та боротися за захист інтересів громади Чернігова.ПАЛАТНИЙ
👁 228 24-10-08 13:25
Володимир Кличко та волонтери «Української команди» з’їздили на Донбас, щоб передати допомогу нашим захисникам. Привезли дрони різних видів, системи РЕБ, а також броньований автомобіль «Кобра», який виробляється у нас в Україні. Це вже шостий такий броньовик, який підрозділи ЗСУ отримали завдяки Володимиру Кличку та нашим партнерам. Його вартість – понад чверть мільйона доларів. «Кобра» дозволяє військовим краще виконувати бойові завдання та зберігає життя наших героїв. Цей броньовик отримала 18 окрема бригада армійської авіації.Також ми побували в розташуванні 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців та 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу. Привезли їм FPV-дрони, «Мавіки», системи РЕБ та інше необхідне обладнання. Дякую всім, хто продовжує допомагати захисникам своїми донатами! Ця зброя кожного дня нищить ворога та зберігає життя і здоров'я наших героїв. Разом обов’язково переможемо! Слава Україні та смерть ворогам!https://youtu.be/W7mEFtg8Ivg?si=JZRJL0XJ3EWIF269ПАЛАТНИЙ