Source
ARTLINE | RTX 3060 охолодили... льодогенератором. І це реально спрацювалоЮтубер ...
375 Views/Reach
2026-06-22 01:59
Message №7407
RTX 3060 охолодили... льодогенератором. І це реально спрацювалоЮтубер TrashBench вирішив провести максимально дивний експеримент і підключив GeForce RTX 3060 до звичайного льодогенератора замість системи охолодження.Спочатку карта працювала зі штатним кулером і нагрівалася до 60°C (GPU) та 75°C (Hotspot). Потім її охолодили просто водою, що знизило температури до 44°C і 55°C.Але найцікавіше почалося після модифікації льодогенератора. Компресор змусили працювати безперервно, завдяки чому температура GPU впала до 23°C, а Hotspot до 34°C. У Cyberpunk 2077 відеокарта протягом 15–20 хвилин не нагрівалася вище 23°C.Втім, без нюансів не обійшлося. Через температуру нижче за навколишнє середовище на компонентах почав утворюватися конденсат. Саме він і став головною проблемою такого «охолодження».Висновок простий: льодогенератор справді може охолодити відеокарту краще за штатний кулер. Але перевіряти це вдома навряд чи варто, якщо не хочеться перетворити свій ПК на акваріум#новиниНаші ресурси Instagram I YouTube I Сайт