Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Дамницький (не) пише
Added 06 Dec 2025

Дамницький (не) пише

@artem_damnitskyi
Number of subscribers: 8 733
Photos: 972
Videos: 286
Links: 656
Description:
Дуже (не) серйозна інформація

👥 Number of subscribers

8 733
Average/Day:: -3
Average/Week:: -15
Average/Month:: +384

📊 Messages per Day

2.2
Last day: 0
Week average: 1.7
Average per day: 2.2

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 4,770 26-05-11 13:58
Здається, настав час серйозно поговорити. Вчора в нас був концерт в Харкові, і був, відповідно, прямий ефір з нього на нашому ютуб-каналі.Атмосфера в залі - розрив. Кайфанули і глядачі, і учасники, класна боротьба до останнього. Захожу в коментарі. А там знову пиздець і мрак. Позбиралися експерти в психології та взаємостосунках між людьми, яких вони не знають. І знову чомусь розважальний контент сприймається не як розвага, а як місце, де сука треба всіх і вся повчити як жити в коментарях. І всі розмови там не про якісь прикольні приколи, які були в грі, а про те, хто кого «щімить», і хто «розумніший, а хто ні».Мені вкотре пише роздратований Степан з питанням, якого хера таке відбувається в коментарях. А я вкотре не знаю, що йому на це відповісти. Бо знову і знову збираються одні й ті самі захисники тих, хто не просить ні про який захист.Ми роками вірою і правдою херячимо, щоб щотижнево (за дуже нечастими винятками) випускати свіжий контент. І якщо він у вас викликає такі почуття і реакцію, то здається вам краще просто не дивитися його і не псувати нерви ні собі, ні іншим людям.https://www.youtube.com/live/3OKSc0WTlGI?si=-lboge6P3-9p0Z-G
👁 3,870 26-02-24 08:23
Моє 24.02.22 почалося дивно. Я все проспав. Тоді у «профспілки коміків» було все дуже насичено по спортивних гуртках, в нас був і футбол, і ММА, і я мав по 6 ранкових тренувань на тиждень. На 24.02 в нас був недобір по плюсам на футбол, і ми вирішили увечері, що все ж не будемо збиратися. Я поставив собі стрижку на 9:00, і запланував нарешті топово виспатися. Десь до 7:45. Перше повідомлення, яке прочитав: «Напевно відбій по стріжці». На питання: «А чого?», прилетіла відповідь: «Ви що, новини не бачили?». Побачив офігів. Здивувався. Ще вчора ж ми сиділи на записі чергової гри Ліги Сміху, там було так багато поважних людей в залі. Хіба їх не попередили б, що на нас чекає? Така була логіка напередодні. Треба йти в магазин, наготувати якісь запаси. Кілометрова черга-зміюка тягнулася на всі проходи, все на світі по типу консерв давно вигребли. Є тільки «елітні товари» по типу сьомг і форелей. Набрав для чогось їх, щоб не йти з порожніми руками. Касирка на касі на холоднокровному вкинула фразу своїй колезі: «А мені пофіг війна, не війна – працювати треба».
👁 5,350 25-12-31 08:11
Поділюся ще одним цікавим кейсом, який стався з нами при підготовці Новорічної Вікторини.Для інтеграції Київстар потрібно було в максимально стислі терміни створити форму вигаданого футбольного клубу. Згадав про старих друзів з Prisma, які нам робили форму «Збірної Коміків» та комплекти на різні благодійні матчі зірок, вирішив запитати в середу чи реально замутити комплект форми з нуля за день-два, щоб знімати ролик вже в суботу. Отримав відповідь: «Зробимо».І вони реально встигли зробити. Запланували зйомку на суботу на 13:00, о 12:00 мав забрати форму на Новій Пошті, але масований нічний обстріл вніс корективи у цей план і посилка вчасно не прийшла.Довелося переносити зйомку на ранок неділі, а в суботу виловлювати посилку у НП прямо за пару хвилин до закриття.Все закінчилося хеппі-ендом, рекламу встигли зняти, затвердити і випустити випуск 30.12, як і планували.Тут залишу інстаграм Prisma, раптом вам теж колись потрібно буде створити форму з унікальним власним дизайном - сміливо звертайтеся
👁 7,190 25-12-21 20:04
Як у нас в Харкові ледь не рухнув весь план зі стрімамиПриїжджаю на майданчик, а там за годину і 20 хв до заявленого старту «Еліасів» несеться ось такий захід. Все зрозуміло, це майданчик в глибокому укритті, він унікальний і єдиний такого плану на все місто (а можливо навіть і на всю країну). І це міський дитячий конкурс.По-хорошому нашій знімальній групі потрібно біля 2-3 годин на розворот. Як ви розумієте, такого часу ми не мали. Хлопці починають підʼєднуватися до роутерів, в яких обіцяна топ-швидкість, а інтернета тупо нуль. На щастя, вони захопили з собою катушку з інтернет-дротом на 100 метрів, і цього вистачає для того, щоб приєднатися до найдальніших закулісних роутерів, які дійсно дають нормальну швидкість. Але виникає інша проблема. Зал глибоко під землею, мобільного звʼязку там нуль, і всі втрачають комунікацію із зовнішнім світом майже на весь день. Тільки обраним вдається приєднатися до спеціальної інтернет-точки, щоб потужностей вистачило для трансляції. Навіть в раунді «Артем пише» в першому моторі слова доводиться просто показувати на телефоні.Всіма правдами і неправдами наша технічна команда впоралася з цими мега-стислими таймінгами підготовки до ефіру, і ми почали його лише з 25-хвилинним запізненням від заявленого часу. Міцно тисну руку цим закадровим легендарикам 🙃
👁 8,560 25-12-20 19:48
Всім привіт, я Артем - учасник дуету «Ветерани космічних військ»Ви вже, напевно, бачили пост від пана Вені про його уход з колективу. Нас він застав прямо на концерті у Харкові, тому сорі за не сильно оперативну комунікацію. Підтверджую, це не прикол.Про це він нам вперше повідомив 16 листопада, протягом місяця він мав час все це зважити і якось, можливо, переграти. На фінальному «зібранні акціонерів» 17 грудня його позиція залишилися незмінною. Внятних аргументів стосовно цього рішення я не почув, і відповідно ніколи цього не зрозумію, але цю позицію і рішення я приймаю, бо на них він мав повне право, так само як і я на своє неприйняття. Але вважаю, що це дуже безвідповідально перед нашою аудиторією, яка постійно на концертах і в коментарях каже, як ми всі ці роки рятуємо їхні кукухи. Ладно, це все лірика.Ми допрацювали в стандартному режимі всі заходи, які були домовлені і запущені до 17 листопада. Далі - всі по своїх справах. Стосовно планів пана Вені - це краще вам спитати в нього, з нами він ними не ділився.Стосовно планів ютуб-каналу ВКВ - Show Must Go On. Всі проєкти продовжуватимуться, нові учасники ВКВ не будуть оголошуватися ніколи, бо це був і є колектив людей, які прохавали все з самого низу самі. Але друзів каналу, на яких ми завжди можемо покластися, вистачає, і все буде існувати в режимі як це було на початку 2025 року, коли Веня був на лікарняному. Думаю, і в новому етапі існування вони нас залюбки підстраховуватимуть.Ну і ще вийде кілька випусків у «канонічному» складі, які ми вже встигли відзняти. Та й таке. Ніби нічого не забув. Всіх обіймаю, нехай всім вам буде комфортно в усіх ваших справах 🙃