Source
[штучний віталік] | Безсмертя можливе для всіх.Чи є підстави у еліт ділитися безсмертям з ...
265 Views/Reach
2025-08-23 13:45
Message №1628
⏳🤫 Безсмертя можливе для всіх.Чи є підстави у еліт ділитися безсмертям з рештою? Адже для багатьох малоосвічені широкі маси виглядають майже як інший вид порівняно з високоосвіченими й успішними членами еліти. Виникає питання: чому варто надати безсмертя широким масам?По-перше, штучний інтелект зможе "прокачати" всіх до рівня найбільш розвинених людей. Він зробить з неосвічених мас людей, які зможуть приносити користь і жити нарівні з елітами. Але чому це варто робити?Однією з причин є глибоко вкорінений механізм емпатії і співпереживання. Людська сутність така, що добрі вчинки щодо інших приносять щастя і самому людині. Чим більше людей відчувають добро, тим більше щастя відчуває той, хто ділиться благами. Це пояснюється тим, що ми — соціальні істоти, і емпатія стала еволюційним механізмом, який сприяв виживанню наших предків.Еліти можуть усвідомити, що створення щастя для інших — це прямий шлях до більшого щастя для себе. Гуманізм стає не лише моральною, а й прагматичною стратегією: створення добра для інших людей стає чинником особистого задоволення і довгострокового благополуччя.Крім того, з розвитком технологій і штучного інтелекту людство навчиться спрямовувати сили природи для створення нескінченної кількості благ за допомогою самих сил природи. Вартість виробництва благ у таких умовах впаде до нуля.👉📲 Якщо цікаво зануритися глибше, переходьте за посиланням!@art_vtlik🧠