Source
Armchair General UA ✙ | Давайте не будемо займатися підміною понять. А саме розповідати про як...
23 100 Views/Reach
2025-02-20 21:30
Message №2051
Давайте не будемо займатися підміною понять. А саме розповідати про якісь міфічні антиамериканські настрої/істерії і тд на фоні заяв із Білого Дому. Ніхто американські прапори не палить чи там висміює США, їх конституційний лад. Мала місце всього лише наша реакція на низку останніх тез Дональда Трампа, які м'яко кажучи викликають питання. Україна готова і далі розвивати взаємовигідні відносини із США, які про врахування інтересів один одного. Наш інтерес це безпека і суверенітет без яких немає економічного і соціального розвитку без яких в свою чергу не буде і держави.При цьому ми не повинні в угоду будь-кому - в тому числі Дональду Трампу і його его - приносити в жертву власний національний інтерес. Поведінка в стилі "Чого бажаєте?" це не про стратегічну зрілість. Ось і все. Поважають тих, хто окреслює свою позицію і тримається її, а не прогинається під першими спробами тиску.Нам справедливо не подобається, що знову пропонують угоду, де саме за рахунок нашого суверенітету і безпеки будуть шукати домовленостей із РФ. Вже ж наступали на ці граблі неодноразово. І що знову маємо, бо комусь так дуже хочеться?