Source
Anyach | лайн на новому шарі чи почистити скетч? Почистити скетч!! Завжди так р...
684 Views/Reach
2026-04-06 20:19
Message №3055
лайн на новому шарі чи почистити скетч?
Почистити скетч!! Завжди так роблю і не можу без цього … Як Ви прийшли до такого стилю малювання та рендерингу, який маєте зараз? Чи були у Вас сумніви або суперечливі почуття, коли Ви тільки починали викладати свої малюнки?
Якщо казати відверто, часом я сумніваюся, що маю якийсь конкретний стиль? Я все ще у пошуках себе😋Сумніви у веденні соціальних мереж були завжди. А навіщо, а який сенс, а кому це взагалі цікаво… проте, виявилось, що отримувати підтримку дійсно дуже цінно для мене💖був момент, коли ви хотіли кинути малювання?
Частіше, ніж ви можете уявити💀У нас з ним абʼюзивні відносини, де ми обидва любимо і ненавидимо один одного одночасно. Проте, всі мої емоційні гойдалки призводять до того, що я все ж ХОЧУ малювати і розвиватися у цьому надалі🤗Як ти ставишся до критики?
Якщо вона конструктивна і людина може мені пояснити у чому саме була моя проблема – без питань взагалі. Це допоможе мені звернути увагу і не повторювати цю помилку зновуАле якщо це просто якийсь не обґрунтований негатив, то краще залиште його при собі… Маєш зараз якісь гіперфікси або фанхати?
На жаль, зараз мене нічого особливо не бере за душу😔В плані, мені дійсно подобається дуже багато різних речей… але це не чіпляє мене до бажання малювати купу фанартів чи чогось такого…видаєш свої роботи?
Інколи 😰Але я намагаюсь цього не робити, так як через декілька років цікаво знаходити старі роботи і порівнювати їх з новимиОкреме дякую усім за проємні слова🥺Обіймаю 💋