Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАН АНКОР
Added 06 Dec 2025

ПАН АНКОР

@ankor_live
Number of subscribers: 989
Photos: 1,580
Videos: 402
Links: 1,130
Description:
🇺🇦 Підглядати за стрімером можна тут TWITCH: https://www.twitch.tv/1ankor YT: https://www.youtube.com/@ANKOR_SURVIVAL YT Архів: https://www.youtube.com/@1ANKOR_ TT: https://www.tiktok.com/@1ankor_
Source

ПАН АНКОР | Рубрика #мініВлох 🤗 поки немає світла, є думки про каналПерегляди — ча...

Telegram community logo - глечарня анкора ПАН АНКОР @ankor_live
296 Views/Reach 2026-01-21 15:22 Message №2554
Рубрика #мініВлох 🤗 поки немає світла, є думки про каналПерегляди — час минає, щось залітає, щось мимо пролітає. Але проблемним фактом є те, що мій контент у більшості залітає в рф, хоча все налаштоване на показ тільки в рідній неньці. Продовжую старатися придумати різний цікавий підхід до трансляцій. Знаю, що не фул ідеально, але за технічними засобами, начебто, нормально виходить.День народження — 30 січня мені буде 28 років, планую вдень стрім як в минулому році. Ото думаю, зашквар вам кидати пошту для привітання-подарунків чи норм? Якшо норм ідея, напиши + під постом цим, а я на стрімі відкриюКолаби — попереду є кілька запланованих стримів. Шоу «Теревеньки» моє поки стоїть на місці: обстріли, немає електрики й фінансових можливостей реалізувати це (але воно буде).YouTube по Arma — я вже на фінальній стадії, але є проблема, пов’язана з переглядами на YouTube і тим, як YouTube душить мене по всьому. Тому думаю НЕ робити новий канал, як по Dayz, а просто викладати на свій старий — там хоч щось може полетіти (хоча можу і проєбатись у цьому моменті)YouTube по Dayz — відео будуть виходити частіше. Вже роблю монтаж двох нових відео зі S.T.A.L.K.E.R RP. Ніяк руки не дійдуть зняти третю частину минулої історії, але будемо наздоганяти.S.T.A.L.K.E.R. RP — я реально знайшов те, що мені по душі. Проживати «ігрове життя» в Зоні дуже довподоби, і я бачу, що глядачам Twitch теж подобається спостерігати за цим. Звісно, це залежить від настрою. Але дякую Олегу Буратінку, що запросив — я відкрив для себе цей світ.Подарунки за бали — перша людина вже забрала своє, пізніше список знову оновиться всякими плюшками.Мерч — з партії патчів «глек» за 2 тижні було продано всього 19 шт, з таким темпом я НЕ буду робити кепки та стікер паки, бо вони просто не розійдуться. Не та аудиторія в мене, щоб купувати подібне. Тому насолоджуємось ідеями та стрімамиСабскрайбери — насправді їх дуже не вистачає, за останні пару місяців платні підписки впали нижче 90 за місяць, хоча додались подарунки і круті смайлики. Як виходить мотивація для глядачів мала на каналіБани — я отримую бани та попередження на всіх платформах (окрім твіча і то страйк був). Хотілось би щоб мої канали без проблем все проходили як раніше, але напевно вже по нікнейму «анкор» банять. Я врубив трансу на тіктоці - через 10 хв отримав бан, за те шо дейз в костюмі сталкера стрімлю. Ютуб на 3 місяці дав жорстке попередження про тероризм і насильство. Ми продовжуємо ходити по лезу ножа на цих акаунтах. Телеграм — 80% підписок нібито боти, котрі не дивляться, не коментують, в повному муті, не проставляють реакції. Прошу вас відписатись. Дякую. 💩 Дякую за увагу, обняв!