Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Українські аніме меми
Added 05 Jul 2021

Українські аніме меми

@animemes_ua
Number of subscribers: 11 209
Photos: 8,990
Videos: 656
Links: 2,990
Description:
Кидайте мемотвори на @animemes_feedback_bot З питань каналу до @JacobSV З питань реклами @dankucher Картка для донатів чи оплат: 4627055103827290 (Лизогуб) Правила: telegra.ph/Pravila-komentar%D1%96v-kanalu-Ukrainsk%D1%96-An%D1%96me-Memi-07-26
Source

Українські аніме меми | Вітання, український анімешнику!Про наших героїв уже фільм будуть знім...

Telegram community logo - Українські аніме меми Українські аніме меми @animemes_ua
6 910 Views/Reach 2026-03-04 07:09 Message №11826
Вітання, український анімешнику!Про наших героїв уже фільм будуть знімати:https://youtu.be/poh3-b6e9ecА що про них зняв чи написав український анімешник, якому вони присвятили 5 років свого життя?Нічого 🤷‍♂Уяви, друже:- в 2014 щойно московія зайшла в Україну, ти ідеш воювати.- в 2015 ситуація стабілізується. І ти повертаєшся в тил.- там купа ініціативних спільнот українізаторів. І ти 5 років допомагаєш їм та влаштовуєш паралельно антимосковські акції.- але навесні 2019 згори дають сигнал, що "тема" вийшла з моди. І все, твоє ім'я викреслюють з реальності. Бо тепер знати тебе не зручно і не вигідно.- в 2022 московія ще дужче заходить і ти знову йдеш воювати.- на різдво 25 грудня 2022 року ти гинеш.- за наступні 6 років про тебе ніхто ні сном ні духом в сфері, якої ти заклав фундамент десь на 2/3.Огидно. Соромно.Але давайте про хороше. У нас завалялися 200€. Це дрібниця, але з чогось же треба починати.Отримає цей приз той, хто створить найкращий матеріал(и) про анімешний бік життя Братської четвірки.Це може бути відео, а можуть бути текстові матеріали. Фінальна сума розподілиться відповідно до масштабності та рівня робіт.А, так. Ми лишаємо право не включати/не публікувати тут матеріали, які будуть засновані та/або зважати на московську пропаганду. Можете здогадатися, скільки її лилося на них за їхнього життя. Адже працювати розвідниками у складі ГУР - це точно не дуповідсидна офісна робота)Ну що, поїхали? Лайки, репости го!Адже герої, що? Правильно, не вмирають.P.S. по готовності матеріалів пишіть @JacobSV.