Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - △Канал про аніме🦞🍉🤙 #УкрТг #Єдиний_ТГмарафон
Added 02 Sep 2021

△Канал про аніме🦞🍉🤙 #УкрТг #Єдиний_ТГмарафон

@anime_channeli
Number of subscribers: 2 563
Photos: 13,800
Videos: 4,200
Links: 10,100
Description:
Мемний агрегатор (без аніме) з посиланням на канали, звідки бралися меми. Якщо ваш мем вкрали, то напишіть про це в коментах і дайте посилання на оригінал.

👥 Number of subscribers

2 563
Average/Day:: +3
Average/Week:: +5
Average/Month:: +11

📊 Messages per Day

1
Last day: 2
Week average: 1
Average per day: 1

Logo change history

Name change history

△Канал про аніме🦞🍉🤙 #УкрТг #Єдиний_ТГмарафон 2024-08-08
Канал про аніме🦞🍉🤙 #УкрТг #MUGA 2024-07-08
Канал про аніме🦞🍉🤙 #УкрТг 2023-10-09
Канал про аніме🦞🍉🤙 #ZaVарюємо_чай 2023-02-04
Канал про аніме🦞🍉🤙#УкрВайбер #ZaVарюємо_чай 2022-12-07
Канал про аніме🦞🍉🤙 2022-08-22
Канал про аніме#УкрТг🍉🤙 2022-07-21
Канал пра анімэ#ВКЛТг🍉🤙 2022-07-13
🍉🤙Канал про аніме#УкрТґ🍉🤙 2022-05-25
🍉🤙Kanal pro anime #УкрТґ🍉🤙 2022-05-24

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

Полковник: Что это за значок у тебя на бронежилете, Морпех?«Шутник»: Символ договорнячка, сэр.— Где ты его взял?— Я не помню, сэр.— Что написано у тебя на шлеме?— «Жодного договорняка не буде», сэр.— Ты написал «Жодного договорняка не буде» на шлеме, а сам носишь значок с символом договорняка. Это что, какая-то идиотская шутка?— Никак нет, сэр!— Что это значит?— Я не знаю, сэр.— Я уже вижу, что ты немного знаешь.— Никак нет, сэр!— Соедини-ка свою голову и жопу в одно целое, а не то я тебе как следует всыплю!— Есть, сэр!— Отвечай на мои вопросы, или отправишься под трибунал!— Я думал, что это отображает дуалистичность человека, сэр.— Что?— Дуалистичность человека. Это из Юнга, сэр.— Ты на чьей стороне, сынок?— На нашей стороне, сэр.— Разве ты не любишь свою страну?— Люблю, сэр!— Ну тогда будь, как все. Присоединяйся к команде и двигайся к большой победе.— Есть, сэр!— Сынок, я требую, чтобы морпехи исполняли мои приказы так, как исполняют заповеди Божьи. Мы здесь для того, чтобы помогать ухилянтам, потому что в каждом из них сидит штурмовик, который хочет штурмовать посадки.
🔵Увага! Благодійний розіграш!Наш підписник збирає на FPV-дрони для спецпідрозділу Кракен🇺🇦Збір великий і триває досить довго, тож він вирішив відкрити допоміжну банку для фанатів Формули-1 з можливістю виграти модель Iveco Ferrari🔸Ця моделька — офіційний мерч Скудерії, яка є 1 з 32 таких у світі, тож якщо ви колекціонер, то гайда донатити! За донат кратний 100 гривням ви автоматично берете участь у розіграші. Також, ми вирішили додати трішки призів від себе, отже повний список винагород:1 місце - Iveco Ferrari2 місце - "Плакати Oleksandr Bondarev", які входять до офіційної колекції мерчу Bondi & Ukrainian Formula 3 місце - "Чашка для фанатів Ferrari" з нашого магазину Ukrainian Formula ShopЗа кожен донат від 500 гривень з коментарем "календар" та контактними даними ви отримуєте ексклюзивний календар від Олександра.Чим більше внесок — тим більше шанс виграти! 🎯Ціль: 50 000 ₴🫙Посилання на банку:https://send.monobank.ua/jar/2eSLzRbyAB✉️Номер картки банки:4441 1111 2219 5666Дякуємо за підтримку! Слава Україні!🫡🇺🇦
В нашій історії є сторінки, які боляче згадувати, але які неможливо забути. Злочини, що доводять: жорстокість та цинічність тиранів не мають меж. І ще не вигадано слів, щоб повною мірою описати той біль, який пережили українці. У 1921, 1922, 1923 роках. У 1946-му і 1947-му. І в найстрашніші 1932–1933 роки Голодомору-геноциду.Чоловіки, жінки, діти. Мільйони невинних і замордованих. Мільйони наших предків, яких тоталітарний режим штовхнув в обійми голодної смерті. Цинічно, жорстоко, цілеспрямовано.За те, що вони українці.Як можна прагнути стерти цілий народ? Як можна відбирати в людей останнє: останні харчі, останні засоби до існування, останню надію на життя? Це неможливо збагнути. Але є те, що ми точно знаємо. Нас прагнули знищити, замордувати, упокорити. Не змогли.Від нас хотіли приховати правду й замовчати страшні злочини назавжди. Не змогли.Нас хотіли заплутати, ввести в оману, зробити так, щоб ми сумнівалися, не пам’ятали, а тому пробачили їм. Не змогли.І щороку наприкінці листопада з глибоким сумом і великою повагою ми вшановуємо пам’ять мільйонів українців, що стали жертвами голодоморів. Сьогодні, як і завжди, рівно о 16-й годині ми запалимо свічки пам’яті. Допоки ми запалюємо цей вогонь, не згасне спогад про них. Нехай тепло від мільйонів свічок пам’яті зігріє мільйони їхніх душ. Вічна памʼять їм усім!
Любі друзіМені якось ніяково просити, але вчора русня "постукала" і в наші двері... 😓Вчора будинок моєї мами в Сумах постраждав від обстрілу. Більше 80 поранених, 11 загиблих, з яких двоє — наші сусіди. В моєї мами на руках вмерла наша сусідка...На щастя, моя сім'я жива і неушкоджена. Але від вибуху дуже постраждала наша квартира і машина. Вікон можна вважати що немає, двері розірвало, все понівечено осколками, і машина також. Вже дуже скоро зима, а в нас просто діра в квартирі.🫶Тому, якщо ви хотіли б якось допомогти, я відкрила збір щоб допомогти моїй мамі з ремонтом — ви можете задонатити на моно-банку:https://send.monobank.ua/jar/7Zr86C4Fuc❤️‍🩹Якщо хочете допомогти в євро/доллар, то напишіть мені в телеграм @catcatcatcher , я дам вам всі деталі для переказу. ❤️А також можете лайкнути і репостнути цей рілз в інстаграмі, поширити цей пост в телеграмі тощо.посилання на рілз: https://www.instagram.com/reel/DCg0Vp8NYPA/?igsh=d3prNWZ3ZGl6aGEzЯ буду вдячна за будь-яку допомогу! Будь-яка дія дуже важлива🐾