Source
Львівське відродження | Геншин імпакт нині знаходиться у стані анабіозу. Якщо мене питають, чо...
13 Views/Reach
2022-06-23 14:08
Message №454
Геншин імпакт нині знаходиться у стані анабіозу. Якщо мене питають, чому саме так, то серед усіх можливвих аріантів я назву один - хайп пройшов. Що не кажи, але існування геншину десь з 1.3 і до 2.2 повністю трималось на хайпові, і це погано, бо маленьким дівчаткам не був цікавий сюжет, або відкритий світ. А ОТ НАПИСАТИ 2510249102490 ФАНФІКІВ ПРО КЕЙЮ ТА ДІЛЮКА - НА ІЗІ. Нині фан база геншину майже очистилась від цього шлаку, а якщо у гри менше популярності, то й інвестицій у неї менше. Хотів би я це сказати, але дивлячиссь на статистику по баннерах....... коротше так грошей приносять точно не менше, але чомусь вклад розробників у гру став меншим. Сюжетні квести не стали гірше, їх просто стало менше, великі івенти стали гірше, не у плані нагород, бо сума примогемів лишилась та сама, а от по наповненості... останній івент 2.7 буквально був 3 кімнати по 3 рази вбий все получи кошкожінка і 100 примогем. Івент з фестивалем у Інадзумі був краще, насиченіше, але тільки за рахунок вже існувавших івентів. Останній великий івент котрий мені запам'ятався - енканомія, він справді був насиченим, цікавим, і різноманітним, нажаль був він аж у лютому. Сам геншин для мене став занадто нудним, і тут справа не у грінді, чи одноманітності, тут справа у безсенсовності цього. Моя основна паті останні декілька місяців - Ху тао, Жонглі, Сін Цю та Беннет, і більше не треба. Все, це макимально еффективна паті, краще можна зробити хіба заміниши сін цю на є лань(котра мені нахуясь випала), але і без того норм. Що мені робити з паті, котра може захярити будь-кого? Звісно що чекати релізу якого-небудь данжу, чи рейду на 4 гравці, і тоді б метагейминг мав би сенс, і пулл усіх нових персів мав би сенс, та й сам геншин мав би його більше. Персонажі у геншині останнім часом взагалі окрема тема. За останніх 5 місяців з нових персонажів цікавими були... Аято та Кукі. це вже питання суб'єктивне, але сам факт, що до 2.2 ледь не кожен персонаж був супер цікавим, а тепер на весь період 2.4-2.7 вийшли 2 нових і цікавих перси, чисто брух.І з такими думками я відкрив геншин того тижня, за 6 місяців я не награв і 60 годин на той момент, я заходив, проходив івент і виходив до наступного івенту, або сюжетки. І ось я заходжу і бачу... той самий геншин, котрий геймплейно гірше не став. У котрому розвили купу цікавих механік, котрий тепер став значно більше, але котрому немає що запропонувати новому гравцю, котрий задушиться допоки відкриє сюжетку навіть Лі Юе.Нарешті виговорився з цієї теми, 14 підписників думаю оцінять мою авторську роботу в цьому каналі народного шітпосту. Сподіваюсь цього разу ми не заб'ємо на нього за місяць.