Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ANGRY FRONT 🇺🇦
Added 06 Dec 2025

ANGRY FRONT 🇺🇦

@angryfrontUA
Number of subscribers: 153
Photos: 662
Videos: 243
Links: 158
Description:
ДЛЯ ВСІХ ХТО ХОЧЕ ЗНАТИ САМУ СВІЖУ І АКТУАЛЬНУ ІНФОРИМАЦІЮ ЗПОДІЙ ВІЙНИ
Source

ANGRY FRONT 🇺🇦 | Сіверськ. Місто, ще не повністю захоплене підарами, але ситуація погір...

Telegram community logo - ANGRY FRONT 🇺🇦 ANGRY FRONT 🇺🇦 @angryfrontUA
216 Views/Reach 2025-12-13 16:43 Message №2825
Сіверськ. Місто, ще не повністю захоплене підарами, але ситуація погіршилася. Русня просунулася північніше та північно-східніше міста, що підтверджується офіційними джерелами.Ворог намагається звузити сіверський виступ і створити умови для подальшого тиску на:Часів Яр таСлов’янсько-Краматорську агломерацію.Білогорівка — часткова втрата окремих позицій, бої за висоти та кар’єри.Нп. Верхньокам’янське – Спірне — інтенсивні піхотні штурми, противник має тактичні просування.Нп. Роздолівка — спроби закріплення та підтягування резервів.За саму Роздолівку. Коли наш «23 ОБСП» тримав ці позиції, ситуація уже на той момент була «печальна», і замість того, щоб тримати рубежі на підходах в самому селі (з підвалами, і погребами) і паралельно створювати лінію за самим населеним пунктом, «командування пускало хлопців по полях» за селом, де втрати були просто *бєйші уже в перші дні. «Лєпєсткі», скиди з дронів супроводжувалися всю дорогу. Тому не дивуюсь, що орки уже в Сіверську, адже на*уя ми «шагали» полями, як «у тирі мішені»—замість того, щоб це робили підари, і втратили таку кількість людей, що просто уже не було кому стояти на даній ділянці.?!?!А, це тільки ми, а скільки було після нас за рік часу?І скільки б людського ресурсу не було мобілізовано, з такими *обнутими командами «дєржать одинокое дерево» нам його завжди буде недостатньо.