👁 1,190
21-12-18 13:00
Повернули зарплату, яку не платили 2 місяціВ кінці липня працівницю звільнили з роботи, але заробітну плату так і не виплатили, керівник кожного разу відкладав перерахунок зарплатні на наступний день, наступний тиждень, все це продовжувалося понад два місяці. Паралельно керівник вигадував штрафи й хотів вирахувати їх із зарплати. Працівниця зустрічалася з ним особисто, писала йому, дзвонила, але все було марно, з часом він почав ігнорувати її дзвінки та повідомлення, тож вона звернулася по допомогу до нас. Дізнавшись подробиці цієї історії, ми вирішили не гаяти час й пішли на місце роботи потерпілої аби поспілкуватися з її колишнім керівником, паралельно пояснюючи людям, що не варто купувати в цьому закладі щось, бо тут дурять робітників. Нам не вдалося поспілкуватися з ним особисто, але на місці були співробітники, які зателефонували йому й спілкування з ним пройшло в телефонному режимі. Керівник з само початку не хотів нічого повертати, і по старій схемі - обіцяв все на завтра. Потім хотів повернути гроші, але з урахуванням надуманих штрафів. Після проведеної роз'яснювальної бесіди з перерахуванням проблем, які у нього можуть виникнути, він погодився перерахувати дівчині всю зарплату. Першу частину зарплати згідно з домовленістю він повернув відразу, наступну частину в ночі наступного дня.Як тільки начальник отримав організовану відсіч у нього відразу і гроші з'явилися, і час, щоб оплатити зарплату. До нас доходили чутки, що це був не єдиний випадок коли він не виплачував гроші своїм працівникам. Якщо він вам теж не виплатив зарплату, пишіть нам на бота, допоможемо вам її повернути.