Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - We are Liverpool | Ліверпуль 🇺🇦
Added 06 Dec 2025

We are Liverpool | Ліверпуль 🇺🇦

@anfield_team
Number of subscribers: 1 289
Photos: 11,600
Videos: 1,330
Links: 151
Description:
Все про Ліверпуль та навіть більше По всіх питаннях - @KO_red_scouser

👥 Number of subscribers

1 289
Average/Day:: -5
Average/Week:: +2
Average/Month:: +1

👁️ Average views per message

249
Average/Day:: 167
Average/Week:: 282
ERR: 19.32%

📊 Messages per Day

7
Last day: 11
Week average: 8
Average per day: 7

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

🤔 Кого купив Ліверпуль? Давайте знайомитись з новим центральним захисником червоних. 🇦🇹 Австрійський Піке:🛂 Іфеані Ндукве🗓 Народився: 3 березня 2008 (17 років)🛂 Національність: австрієць 🇦🇹🧱 Позиція: центральний захисник (CB)🏟 Поточний клуб: «Аустрія» Відень🎓 Академія: Austria Wien Academy📏 Зріст: 1,98 м🌟 Потенціал: 9,1/10🧬 Схожий тип гравця: ПікеНдукве — потужний, сучасний центрбек, який поєднує елітні фізичні дані зі спокоєм і технічною якістю.Маючи майже два метри зросту, він домінує у повітрі та розумно використовує силу в єдиноборствах, але при цьому залишається зібраним, а не агресивним.Його читання гри для такого віку — на дуже високому рівні: він завчасно відчуває небезпеку й вчасно втручається з точними, добре розрахованими діями.З м’ячем Ндукве впевнений і прогресивний: уміє починати атаки з глибини точним пасом або протягувати м’яч уперед під тиском.Його рухливість і баланс для настільки високого захисника дозволяють швидко відновлювати позицію та ефективно оборонятися при високій лінії.Один із гравців, які найбільше мене вразили на останньому чемпіонаті світу U17.Запам’ятайте це ім’я.(с) Filipe Sousa для Rising Stars XI
🎙 Редактор журналу про футбольну статистику Scouted:Найбільша різниця між Екітіке та Ісаком з точки зору даних — це їхній завершальний удар. Особисто я вважаю, що показник xG-перевиконання/недовиконання сьогодні надто перебільшується — можливо, це лише в соцмережах — і, на мою думку, цей графік ілюструє чому.Якби ми скаутували Екітіке в сезоні 21/22, ймовірно, з’явилося б безліч публікацій про його «божественне» завершення та неймовірне перевиконання xG. Цього літа ж виникли побоювання щодо його вміння завершувати атаки, частково саме через недовиконання xG.Коли я проводжу скаутинг на основі даних, я надаю значно більшу вагу обсягу та позиції ударів, і звертаю набагато більше уваги на графік нижче.Саме тому люди люблять Осімхена. Що стосується Екітіке — він не пробиває «гірші» удари, ніж середній центральний нападник, і створює свій NPxG (non-penalty expected goals) за рахунок великого обсягу ударів. Це для мене зелений прапорець.Для Ісака також важливо, що його 89% NPxG за ударом — теж позитивний сигнал. Звісно, я маю на увазі, що надавав би цьому значно більшої ваги ніж його перевиконанню xG. Уміння якісно реалізовувати моменти — це те, що деякі гравці мають, а деякі — ні. Але, на мою думку, потрібні набагато більші вибірки даних, щоб отримати таке ж розуміння через статистику.
🎙 Джеймі Каррагер про те, чому Салах має залишитися у Ліверпулі принаймні до завершення сезону:«Я не бачу Мохамеда Салаха в “Ліверпулі” наступного сезону. Але головне для мене — чи побачимо ми Салаха відтепер і до кінця сезону.…Якщо він думає про відхід, я б наполегливо порадив йому передумати, бо якщо він піде зараз, розмови йдуть лише про Саудівську лігу.“Ліверпуль” у другій половині сезону може вийти у фінал Кубка Англії або фінал Ліги чемпіонів. Можеш уявити Салаха в Саудівській Аравії, у якійсь команді, й він дивиться, як “Ліверпуль” виходить у Будапешті на фінал Ліги чемпіонів? …Коли ти повернешся наприкінці січня, у тебе буде три місяці. Можливо, ти не ладнатимеш із тренером, але десь почнеш у старті, десь вийдеш на заміну, а десь і не вийдеш. Але те, що ми побачили на “Енфілді” на вихідних, було приємнішим за те, що ми бачили на “Елланд Роуд”.Чи заслуговує Салах як гравець “Ліверпуля” на більше? Так. Він заслуговує на коридор пошани, він заслуговує на перформанс/банер на “Копі”, і він заслуговує на можливість вивести родину на поле. Він заслуговує, щоб його вшанували в останньому матчі за все, що він зробив як гравець “Ліверпуля”.Тож відклади свої розбіжності з тренером убік і подумай про ще три-чотири місяці в “Ліверпулі”. Найгірше, що може статися — він отримає велике прощання. Найкраще — він виходитиме з партнерами на фінал Ліги чемпіонів у Будапешті. Якщо він сидітиме в Саудівській Аравії й дивитиметься на це — він дуже пошкодує».
🎙 Арне Слот про те, як «Брайтон» може діяти проти «Ліверпуля» в суботу.Не лише я про це говорив — це настільки очевидно, що кидається в очі щоразу. Іноді я бачу стоп-кадри, які показують деякі експерти, і там усе дуже наочно: якщо подивитися на лігу загалом, вона стала значно прямолінійнішою. Але є ліга загалом, а є «Ліверпуль» — і те, як команди грають саме проти нас з погляду цієї прямолінійності. Це, на мій погляд, м’якше й точніше слово, ніж «довгі передачі». Це один момент.Крім того, я все частіше й частіше бачу проти нас певні ігрові плани — саме про це я говорив і на пресконференції перед матчем з «Інтером». Я неодноразово наголошував: нам потрібно адаптуватися. Візьмімо гру з «Сандерлендом», де нам було складно створювати моменти, а в наступному матчі вони грали проти команди, яка забила ударом здалеку та після стандарту. Ось такі шляхи дозволяють зламати команду, що обороняється низьким блоком і майже нічого не дозволяє.Інший варіант — це, звісно, індивідуальна майстерність, коли гравець просто переграє суперника та домінує в ситуаціях один в один. Це також добре було видно, коли я дивився матч «Манчестер Сіті» — «Реал»: там були чудові приклади, коли один-два виконавці створювали дуже багато, і ще один гол знову було забито після стандарту.
🎙 Арне Слот про Ібраїма Конате у матчі проти Інтера:Я бачу, що ви відзначаєте наш півзахист, але я хотів би відзначити одного гравця, бо його кілька разів також відзначали в негативному ключі, а цього разу я хочу відзначити [Ібрагіму] Конате, який провів дуже добрий матч проти двох дуже хороших нападників разом із Вірджилом [ван Дейком]. Не думаю, що вони припустилися бодай однієї помилки; як я вже сказав, ми дозволили лише один момент — і це великий комплімент, коли граєш проти такої великої команди.Думаю, найскладніше для нього, але й для мене також — це бачити, що протягом великих відрізків матчів він грав дуже добре, навіть у тих іграх, де він був дотичний до голів, які ми пропускали. Візьмімо матч із ПСВ — думаю, до того моменту він провів дуже хороший матч.Таке було багато разів, тож для мене не стало сюрпризом, що він знову зіграв добре, але я дуже щасливий за нього, що ми зіграли «на нуль» і він не був причетний ні до чого з того, що сталося сьогодні.Йому також дуже не щастило в тому, що якщо ти робиш помилку або причетний до помилки, то цей м’яч постійно залітав у ворота. Ми перебуваємо в такій ситуації вже тижнями, можливо, місяцями. Щось із суддівськими рішеннями: кожен шанс суперника — це гол, кожна наша помилка одразу призводить до гола.Знову ж сьогодні ми не реалізували наші перші моменти, але тому що ми зробили кліншит, коли ми забили наш останній шанс у грі, ми змогли сьогодні перемогти.