Source
We are Liverpool | Ліверпуль 🇺🇦 | Декілька думок по сьогоднішньому матчу.🏴 Ліверпуль на рівних гра...
267 Views/Reach
2026-05-09 13:38
Message №17380
💭 Декілька думок по сьогоднішньому матчу.🏴 Ліверпуль на рівних грав проти Челсі, який підійшов до матчу з 6 поразками поспіль. Це багато про що говорить. ⚽️ Швидкі голи не рятують від ганебної гри. Напередодні Арне Слот жалівся, що його команда майже завжди пропускає першою і вимушена відіграватися. Сьогодні Ліверпуль відкрив рахунок, але потім команда зникла з поля хвилин на 40-50. Справа не в тому, хто забив першим, а в тому - який твій план на гру. В Ліверпуля його знову не було.❌ Фрімпонг - не вінгер. Знову Салаха заміняв Фрімпонг і знову показав велике нічого. Нуль вдалих спроб дриблінгу і лише 1 точний крос - це все що вам потрібно знати про гру Джеремі сьогодні. 😳 Свист вболівальників під час заміни Ріо Нгумоа. Мені важко зрозуміти логіку цієї заміни, нащо був цей мув. Арне Слот прибрав найкращого футболіста своєї команди на вирішальні хвилини матчу. Я розумію, що він розподіляє навантаження та прописує заміни заздалегідь, але не можна жити у такому відриві від подій на полі.🤔 Передбачуваність Ліверпуля перетворює команду на досить зручного суперника. У Ліверпуля відсутні ідеї, як діяти у фінальній третині. Лонгшоти Собослаї, Гравенберха та Мак Аллістера - це єдиний інструмент. Я пам'ятаю останні дні тренерства Роджерса, але навіть тоді не було такої приреченості. Подивіться на вболівальників на стадіоні, я взагалі не пам'ятаю такої роздратованості Енфілда.