Source
We are Liverpool | Ліверпуль 🇺🇦 | Хочу поділитися з вами своїми думками.🏴 Манчестер Юнайтед грає ж...
326 Views/Reach
2026-05-03 16:36
Message №17303
🗯 Хочу поділитися з вами своїми думками.🏴 Манчестер Юнайтед грає жахливо та слабко, незважаючи на стрік з досить непоганих результатів та майже гарантоване третє місце. І той факт, що Ліверпуль програє настільки слабкій та безідейній команді свідчить про максимальну глибоку ігрову кризу мерсисайдців. Я взагалі не розумію за рахунок чого, окрім везіння, ця команда здатна перемагати.🏴 Всі, хто давно підписаний на канал знають, що я завжди захищаю Арне Слота. Я досі вважаю, що такі досягнення, як чемпіонство, варто поважати. Але я взагалі не розумію, за рахунок чого він виправить ситуацію у наступному сезоні. Хіба що Ліверпуль хоче здійснити ще 10 трансферів.Ліверпуль жахливий абсолютно в усіх фазах гри. Єдине за що можна зачепитися - бажання Собослаї не програвати кожного тижня. Ліверпуль програє єдиноборства, футболісти центру поля дивляться футбол і не можуть зробити передачу на 3 метри, а головне - вони не розуміють, що їм робити у позиційних атаках.Окрім відсутності геймплану кожного тижня, мене дуже бентежить регрес багатьох футболістів. Гакпо, Мак Аллістер, Гравенберх виглядають вкрай жахливо. Я не вірю, що вони забули, як грати в футбол. Якщо Арне Слот поверне цю команду у чемпіонську гонку наступного сезону, то це буде геніальний камбек, але поки що повірити в це здатна хіба що людина з дуже багатою уявою. Сьогоднішній Ліверпуль, особисто для мене, це збірна України Сергія Реброва. Нуль ідей, відсутність характеру, перманентна приреченість. В обох цих командах є класні футболісти, але вони своєю грою наче натякають, що прагнуть змін.