Source
We are Liverpool | Ліверпуль 🇺🇦 | Арне Слот про поточний стан справ:«Ми самі поставили себе не в найкращ...
231 Views/Reach
2026-04-10 12:25
Message №16975
🎙 Арне Слот про поточний стан справ:«Ми самі поставили себе не в найкраще становище, в якому зараз опинилися. У Парижі нас залишили в грі, тож у цьому протистоянні ще нічого не втрачено. Попереду на нас чекають сім надважливих матчів у Прем’єр-лізі і, сподіваюся, ще кілька — у Лізі чемпіонів».
🎙 Арне Слот про важливість гри проти Фулгема:«Якщо й шукати щось позитивне після матчу з ПСЖ, то це те, що ми зіграли проти чемпіона Європи. Того вечора ми не показали свій рівень, але вже за чотири-п’ять днів можемо довести, що здатні бути значно конкурентнішими. Водночас це також показує: якщо ми хочемо й далі прогресувати, то в Лізі чемпіонів маємо грати саме на такому рівні.Ми хочемо виступати в цьому турнірі й наступного сезону, щоб показати, що можемо пройти в ньому ще далі. А для цього нам потрібно додати в чемпіонаті. Не всі наші гравці готові вже за кілька днів провести ще один настільки інтенсивний матч, тож подивимося, яким буде склад».
🎙 Про травми та доступних гравців:«Справедливо сказати, що якщо порівнювати з усім сезоном, то зараз у нас, мабуть, найкращий період щодо доступних гравців. Але коли я дивлюся на свій список, то бачу трьох травмованих захисників — Бредлі, Леоні та Ендо. Також перед завтрашнім матчем у мене є занепокоєння щодо двох футболістів — Гомеса і Фрімпонга. Проти ПСЖ у нас, можливо, була найсильніша лава запасних за весь сезон, але інколи все виглядає не так добре, як може здаватися».