Source
We are Liverpool | Ліверпуль 🇺🇦 | Головне з післяматчевої прес-конференції Арне Слота:«У першому таймі в...
243 Views/Reach
2026-02-09 09:01
Message №16229
🎙 Головне з післяматчевої прес-конференції Арне Слота:«У першому таймі вони були кращими… Не думаю, що з цього домінування вони створили багато по-справжньому гольових моментів. Але ми продовжували боротися, намагалися діяти інакше.Якщо ми додамо трохи — з допомогою вболівальників — то зможемо змусити суперника помилятися й показувати хороший футбол. Саме це ми й зробили в другому таймі проти дуже сильної команди Манчестер Сіті».«Ми знаємо, як виглядає турнірна таблиця, але попереду ще багато матчів. Ми показали, що суттєво додали порівняно з тим, що було 3–4 місяці тому, коли грали з “Сіті”.Це говорить мені про те, наскільки ми прогресували. Матчів залишилося не так багато, але нам потрібно й далі видавати такі виступи, як сьогодні — тільки з іншим результатом».«У першому таймі “Манчестер Сіті” був кращим без великої кількості моментів, але м’яч частіше був на нашій половині поля. У другому таймі ми вже домінували й мали хороші відрізки.Ми повели 1:0 і майже нічого не дозволяли. А перед самим кінцем один рикошет після прострілу зіграв їм на руку — і стало 1:1. Ми намагалися цьому запобігти, але вони виграли перше верхове єдиноборство. Гарне передчуття епізоду від Бернарнду Сілви і якісне завершення».«Звісно. У другому таймі ми пресингували дуже високо й грали в хороший футбол. Цей матч не можна порівнювати з грою трьох-чотирьох місяців тому — ми додали дуже сильно. Але нам потрібно покращувати результати.Цього року надто часто ми не отримували того, на що, як мені здається, заслуговували — і це ще один такий випадок».