Source
Аналітичний Батон | Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/137369050?utm_campai...
634 Views/Reach
2025-08-26 17:25
Message №8077
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/137369050?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareПшениця вниз, ріпак на місці, ячмінь трішки вверх.. от такі аграрні лебідь, рак і щука. Ячмінь ще тримається завдяки китайський контрактам, але з осені ідо кінця сезона "ходить" за пшеницею. Як тільки Китай the end, фініта ля комедія по ячменю, тому обережненько.Пшеню ще вниз потягнули на портах. Щоб не розтягувати не смішні жарти, на мою думку, по пшеноці фінал попереду і майте терпіння пересидіти. Сонях активно молотять на Півдні та Дніпрі. Врожай вау зі знаком мінус. Деякі менеджери не на камеру зізнаютьмя, що не розуміють за які такі гріхи їм оце страждання з цими закупками ? Наче і в церкву ходять, Паску святять, хрестятять, а сонях вигорів, пропозиції не має і завод вже з вересня має запуститися..... аааааа, шо дєлать? Короч, п'єса чи то драма у стилі Подерв'янського. У нього правда "Масла дох@@", а у нас "Масла ніх@@"... перепрошую за нецензурщіну.Цікаві будуть часи по соняху. Але, аграчі трохи булки розслабили, всьо хАрашо, дєнжаткі будут. Проте є нюанс...в новий сезон ми заїхали з ~1 млн т запасів, а в минулі роки запаси були 200-400 тис.т. І хоч виробництво просяде, загальна пропозиція буде більше проти минулого року. Тому, сильно не вийожуйтесь, бо через рік запасів буде 2 млн т і ще більше МЕЗів на продаж.По корну глухо, руху майже не має. Все на спот!!! (Прям як лозунг з совєтского плаката). Дай таке...завтра заглянем під капот кукурудзі детальніше. Може, що і корисне напишу.