Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Аналітичний Батон
Added 14 Jul 2024

Аналітичний Батон

@analytics_baton
Number of subscribers: 2 647
Photos: 3,800
Videos: 17
Links: 7,210
Description:
https://analyticsbaton.wixsite.com/grain-ua Для зв'язку @Analiticheskiy_Baton
Source

Аналітичний Батон | Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/124184096?utm_campai...

Telegram community logo - Аналітичний Батон Аналітичний Батон @analytics_baton
632 Views/Reach 2025-03-12 19:15 Message №7024
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/124184096?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareБагато хто із учасників ринку вже трохи освоїлися від тих цінових коливань які робить МАГА і його команда побєдунов.Мда, пам'ятаю я 2018 рік, Трамп, торговельна війна, обвал по сої... ех, а то були квіточки. Дядя Трамп добре наловчився хитати ринки. Сьогодні він, до речі купив собі Теслу, ну всє дєла, ваабщє не реклама. Пишуть, що бізнес-зустріч з Трампом коштує $5 млн, можна декільком компаніям скинутися і попросити у цього качеліста купити пару мішків корну і сої. Біржа на це повинна позитивно відреагувати.По ринку, все від задач. Хоча, зранку за кукой забігали, так як пішов шухер з новим фронтом США-ЄС. Європейці сказали, що введуть мита, в т.ч. на куку. Тому, дехто із трейдерів забігав, типу ща наспекуліруєм. Проте, на вечір СВОТ потікла вниз і слабаки вже включають задню, дорого не нада, центральний офіс не дає підтвердження, сорі, приходить завтра. Але, то у вечері, на ранок ситуація вже може знову перевернутися і за машинку куки будуть руку цілувати.Єдина фігня по корну (і по пшениці теж), високий базис (різниця цін між фізичним ринком та біржею), тобто товар на FOB/CPT дорогий проти біржового ринку і якщо біржа не зупиниться в просадці, то фігово стане і фізичним ринкам. Позитив може виникати на перекосах в цінах, які будуть створювати амери своїми діями, коли покупці крутять носом або відразу відмовляються від товару, коли чують US origin, типу нуйогонах... якщо МАГА буде так і далі качати, то в принципі, Америка стане вєлікой, десь там у себе на ТВ, а інші просто відмовляються від роботи з ними. Коротенько всьо.. завтра теж покулупаємо ринки.