Source
Аналітичний Батон | Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/122528025?utm_campai...
647 Views/Reach
2025-02-18 19:11
Message №6902
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/122528025?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareРинок по корну продовжує торгувати дальні місяці, все більша активність йде на березень-квітень, чую що деякі агрохолдинги зливають куку і на травень. Торговля є, у трейдерів є оборот, у фермерів $220++ СРТ, що ще потрібно... ех, якби б $300 СРТ. Але, дядюшка Сорос не погоджується, каже що дуже багато опадів всандалили в Бразилію. Щоб кука пА $300 СРТ була, потрібно буде бразильські поля засушити, а це вже дорого. Тому, фантазії про $300 ставимо на паузу.Олія і соняшник рухаються вгору. Знову, заводам потрібно семку на березень, покриття у багатьох не має на цей місяць. І на кінець, переробники перестали торгувати повітрям та без реального покриття по сировинні не поспішають продавати олію. А от на неї (на олію) попит є і досить солідний. Ситуація як в бразильському серії той кохає ту, а вона любить іншого, а в кінці виявляється що вони брат і сестра, короч. По соняху, дивимося на олії і будемо розуміти куди буде рухатися сонях.Ячмінь взагалі космос... його не має, а вантажити треба. Біганина, куплю, продай і т.д. Ціна вже вища за куку. Але, якось стрьомно з цим ячменем, одні аномалії і це може негативно закінчитися для ціни.А тим часом, активності набирає торгівля новим врожаєм. По трохи фіксують все в т.ч. і сонях, і куку. Ось тільки, зловив себе на думці що не бачив попиту на новий врожай сої (а от тут не допрацьовує трейд). І ціни ще й нічого торгують. Але, як на мене трохи ранувато лізти у форварди, можна ще подивитися. Мабуть, поки вистачить на вечір. Хоча, після фрази $300 СРТ за куку. Половина завісла і перестала читати.