Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Аня Євченко|канал👩🏻‍💻🧋🌱
Added 06 Jan 2025

Аня Євченко|канал👩🏻‍💻🧋🌱

@an_evchenko
Number of subscribers: 407
Photos: 181
Videos: 6
Links: 27
Description:
про все на світі Inst: https://www.instagram.com/ania.evchenko_
Source

Аня Євченко|канал👩🏻‍💻🧋🌱 | Більше 5 місяців пошуку SMM на проєкт — і нарешті…Хеллоу. Так-так, я с...

Telegram community logo - Аня Євченко|канал👩🏻‍💻🧋🌱 Аня Євченко|канал👩🏻‍💻🧋🌱 @an_evchenko
356 Views/Reach 2025-05-09 13:13 Message №268
Більше 5 місяців пошуку SMM на проєкт — і нарешті…Хеллоу. Так-так, я сама в шоці, що дійшли руки до мого Телеграму.Для контексту: 1 вересня 2024 до мене на аудит зайшла онлайн-школа. Аудит мав тривати 3 місяці. Після нього я планувала повернутися до свого блогу, але… якось втягнулась. І з січня 2025 я офіційно в проєкті як маркетолог.І понеслось.Проєкт тяжкий.– 9 продуктів– середній чек 5500 грн (це мало) – замість запусків — системні продажі (це непросто) – хаос у продажах і навіть в операційці– ледь витягуємо зарплати команді– команда слабенькаНовий проєкт створити — простіше, ніж перебудувати те, що “типу” два роки було на плаву.👩‍💻Я окремо розпишу в цифрах, як уже в березні вивела проєкт на х3 від грудня. І як експертка вперше побачила нормальні гроші. Бо хочу чесно показати, що конкретно я там робила.Але весь цей час — ми з експерткою тягнули проєкт на собі.Сказати, що я чуть не здохла — нічого не сказати. Я просто зникла з блогу.І поки я ще не мільйонер-маркетолог — я працюю, як він😐А тепер до перемог.У квітні я нарешті знайшла фею-асистентку.І сьогодні — офіційно закрилась вакансія SMM.Слава Богу і нервовому зриву і проекту, який має гроші на їх зарплати 🍷Я трохи офігела від ринку СММ. Не хочу знецінювати навчання і людей, але:ну не вірю я, що хтось досі вчить робити контент-план “освітній / експертний / розважальний / відгук / кейс” — і думає, що це продасть? ладно, може і продасть. Питання кількості цих грошей. Люди, а ЗАВДЯКИ ЧОМУ мають бути продажі?Може, треба контент, який реально перетворює читача на ліда?Коротше. Експерти. Не ведіть блоги просто “аби ділитися користю”.Ну бо навіщо? Якщо ваша ціль не проявлятись, а продавати — вас жоден СММ не врятує.SMM-спеціалісти є. Але хороші — на вагу золота. І зарплату хочуть від $600. Логічно. Бо вони дають результат.І на цій прекрасній ноті — я нарешті з червня виходжу з операційки.Як нормальний маркетолог-продюсер буду:– дивитися на таблички– контролювати трафік– керувати командою– і нарешті вести менторство.Повертаюсь у свій блог — живою. Але трохи з очима єнота🥴