Source
amosov.fm 🇺🇦 | росія проголосила геноцид українців ротом путіна 24 лютого 2022 року. ...
1 160 Views/Reach
2026-05-24 19:16
Message №10723
росія проголосила геноцид українців ротом путіна 24 лютого 2022 року. Саме геноцид українців путін назвав “денацифікацією”. З тих пір росія старається вбити якомога більше українців. Військових і цивільних, патріотів і навіть ватників. Це і є однією із цілей СВО. Це і є мотивом усіх обстрілів щонайменше починаючи із 24 лютого 2022 року. Не те, що українці взяли в руки зброю і чинять опір, не те, що вдарили по Москві 9 травня чи не вдарили. Не те, знищили щось на території росії чи не знищили.росії це все одно. Вона все одно накопичує ракети і б’є по цивільних щойно може. Авжеж, кожного разу це все подається як “удар возмєздія”. Під “удар возмєздія” у роспропаганди потрапляло все: починаючи від ударів по Москві, завершуючи перейменуванням вулиць і навіть мемами!Удар по Охматдиту був одночасно “виправданий” як “возмєздіє” за Бєлгород і “возмєздіє” за Крим. А ще там нібито жили міфічні військові. Тоді нащо “возмєздіє”?Геноцид українців і удар по Києву 24 травня як його частина — це не “возмєздіє”, а геноцид. І виправдовувати його чимось — це бути повністю і суцільно на стороні російської пропаганди.Я ще можу якось зрозуміти, коли в цій пропаганді губиться “пересічний” інфоспоживач. Десь неосвічений, десь досі у полоні міфів, десь занурений в інфодич алгоритмами тіктока.Але людина, яка працює в медіа протягом всієї війни (2014/2022/20…), цього не розуміти не може.Перефразовуючи звернення Ірини Фаріон до Азарова, серед людей у медійці це незрозуміло: “або розумово відсталим, або політично (проросійсько) упередженим. Тож у якій системі координат перебуваєте, власне, ви?"