Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - amosov.fm 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

amosov.fm 🇺🇦

@amosovfm
Number of subscribers: 3 853
Photos: 4,690
Videos: 1,760
Links: 2,100
Description:
Канал журналіста Амосова. Пишу про те, що думаю, розбавляючи наші новини сміхуйочками. WHATSAPP: https://whatsapp.com/channel/0029VbCzGRa1yT23t7aOX23W Facebook: https://www.facebook.com/amossov Чат каналу: https://t.me/joinchat/AAAAAE7a8619TtC9s--LCg
Source

amosov.fm 🇺🇦 | Коли у росії все погано на фронті, вони починають лякати наступом із Б...

Telegram community logo - amosov.fm 🇺🇦 amosov.fm 🇺🇦 @amosovfm
862 Views/Reach 2026-05-18 10:17 Message №10693
🥔🚀 Коли у росії все погано на фронті, вони починають лякати наступом із Булорусі або використанням яденрної зброї. Або і тим, і тим одночасно. Білоруське Міноборони заявило, що в країні розпочалися навчання підрозділів з бойового застосування ядерної зброї. Вони проходять у взаємодії з російськими військовими. (Іншими словами навчання проводять росіяни, а Мінськ слухняно надає себе в розпорядження).Що треба розуміти про ці навчання? Чи дійсно буде наступ із Білорусі? Адже останнім часом Мінськ багато фігурує в інфопросторі і і інформація взаємосуперечлива...1️⃣. Білорусь - це та рушниця, яка у Кремля повішана на стінку і з якої він розраховує рано чи пізно вистрілити. Плани наступу із Білорусі знову на південь (до нас) і на захід (Литва, Польща) пишуться, якщо вже не написані. А білоруська армія інтегрується в російську. 2️⃣. Розраховує вистрілити - не значить вистрілить. Для наступу потрібна боєготова армія (білоруська чи російська). Російських військовослужбовців в Білорусі навіть близько і немає в достатній кількості. А білоруська армія попри постійні тренування залишається білоруською армією - десь на тому ж рівні, що і білоруська економіка, білоруська наука тощо. Передумов для наступу немає, хоча інфраструктура повільно для цього готується. Ну і останнє, що зробить у своєму житті Лукашенко, - це дозволить використання своєї армії у війні. Так, це буде буквально останнє в його житті. 3️⃣. Ядерні навчання та погрози - все так само залишаються залякуванням. І на них все менше реагує світ. Ми чуємо їх регулярно з 2021 (!) року і від того, лунають вони з Москви чи з Мінську, вірогідність використання ядерки не збільшується. Днями Пєсков заявив, що росія використає ядерку, якщо їй будуть погрожувати. А якщо зараз їй не погрожують, а "кусають", то використовувати її "не час" 🤡4️⃣. А як же заяви наших посадових осіб щодо наступу з Білорусі? Ці заяви спрямовані не на внуирішню аудиторію, а на те, щоб тримати в тонусі наших партнерів. Аби вони допомагали нам, протидіяли росії і не забували про санкції. 5️⃣. Так, складається ситуація, коли Москва намагається залякати Білоруссю аби Захід зупинив підтримку, а ми - навпаки, аби ця підтримка не припинялася. Хто в результаті досягає своєї мети? Як показує практика, в 2022 році це була росія, а зараз - навпаки. Утім не варто забувати: якби росія мала змогу, вона б звісно розіграла мінську карту, але вона не може і будемо сподіватися і не зможе.