Source
amosov.fm 🇺🇦 | росія почала розгон теми, що в Україну зараз завезуть сотні тисяч мігр...
920 Views/Reach
2026-05-07 08:07
Message №10646
росія почала розгон теми, що в Україну зараз завезуть сотні тисяч мігрантів із Азії. Почала це саме росія, робила вона неодноразово і робить зараз. Почалося, до речі знову із Приходько, що ставить питання про те, робить вона це по дурості, чи за мзду. Далі продовжилося з допомогоб руснявої ботні в тредс, фейсбук і інстаграм. Організовану інформаційну хвилю дуже видно. Тож давайте по пунктах: 1. 🇷🇺 🤡 російські медіаагенти і "політологи" у Кремля на зарплаті лякають нас завезенням мігрантів ще з часів Януковича (може й раніше, за Ющенка я ще не був глибоко в медіа і читав тільки УП, ДТ і Телекритику). Нам обіцяли навали китайців, турків (лол), бангладешців, африканців і ще багато кого. Щось за ці надцять років до нас так ніхто і не приїхав. Звідси другий пункт. 2. 💵🚶♂️ Насправді багато хто з економістів і демографів каже про необхідність мігрантів, аби було кому працювати. Це так. Але мігранти зазвичай їдуть туди, де найкраще. Тому мігранти з Африки і Сирії стараються не затримуватися в Греції та Італії. Тому українці намагаються переїхати не в Польщу, а в Німеччину, а поляки - не в Німеччину, а до Великої Британії. Якщо в перспективі десяти років у нас економіка зросте так, як у Британії, не бачу в цьому жодних проблем. 3. 🇧🇾 🙅♂️ Давайте дивитися все ж більш реалістично: економіка в нас зросте, але не на стільки. Рік тому білоруський диктатор Лукашенко домовився із керівництвом Пакистану, що до Білорусі приїде 300 тисяч пакистанських чорноробочих. У Білорусі по багатьох економічних і демографічних показниках ситуація така ж критична, як і в нас. Тільки в нас така економіка через російську агресію, а в Білорусі - внаслідок колгоспного управління Лукашенка. При всьому бажанні добробуту і навіть віри в те, що він буде, до нас ніхто не поїде. 4. 🪖 Днями Буданов заявив про необхідність полегшити приїзд до нас азійців і африканців, які хочуть воювати. Це також не той контингент мігрантів і після війни вони в нас не лишаться. Ба більше, пересічний українець їх навіть не побачить. Як не бачить зараз бразильців, перуанців тощо.5. 👹 Ну і головне :) росія влаштовує таку інформаційну кампанію з дзвінниці свого расистського менталітету. Росіяни судять усіх по собі і думають, що в нас такий самий расизм. Не скажу, що його нема, але він у нас в рази менший і менший ніж в багатьох європейських країнах, таких як Польща. Расисти в нас, як раз зазвичай - і є ждуни, у яких в голові рускій мір. 6. 🚖 Згадую своє спілкування із таксистами-мігрантами з Азії/Кавказу. Один був упоротий ватник, решта спілкувалася зі мною УКРАЇНСЬКОЮ. Чи спілкувалися зі мною українською київські такисти-ждуни і скільки їх було - здогадайтеся. 7. 🕌 Ніколи в "дискусіях" про мігрантів, які "принесуть свої порядки", не чув скарг на те, які порядки принесли сюди МІГРАНТИ із росії, і як ми це все розхльобуємо вже щонайменше 12 років. 8. А взагалі можна на тому, що це руснявий вкид було завершити (див.пункт 1).