Source
Altron320 | #укртґ | Ну, по-перше, що хочеться сказати… МАСКВІЧІ, А ШО З ЄБАЛОМ? 😏А по-друг...
67 Views/Reach
2026-06-18 08:01
Message №3149
Ну, по-перше, що хочеться сказати… МАСКВІЧІ, А ШО З ЄБАЛОМ? 😏А по-друге, я прекрасно пам’ятаю, як ви угарали з мого поста про Дуче. Мемчики, смішки, «ага-ага». А воно он як виходить. Тепер сидите й дивитесь, як щось дуже гарно горить, і раптом уже не так смішно.Пам’ятаю ще, як бачив автокрани із типами з ЗРК та автоматами, кільця ППО, «неприступну столицю» й усю ту «мощь». Ну що ж… Москва, схоже, вже не така недосяжна.Крайній раз у мене так стояв, коли дрон прилетів у Кремль.Але, братулєчки, одними прильотами війну не виграти. На землі зараз її щодня виграє наша піхота.Тому давайте зробимо так, щоб і в дядьків на передку стояв, і в мене стояв, і у вас стояв (навіть якщо ви жінка — з хуєм жити веселіше 😏)Тож ось збір. Гримніть донатом сюди, щоб у всіх стояв💥🎯 Ціль: 200 000,00 грн 🏦 Посилання на Банку: https://send.monobank.ua/jar/PGNhKZH1f🏦Картка: 4874100039250991💲 PayPal for our foreign followers:[email protected]💎USDT(TRC20): TAAB4NPzQfaKP2fbxyeFPdvAAuHskL5vbZThanks everyone!Звіти #ЗвітТайм і ТУТБум❕