Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ляшенко - головне
Added 06 Jan 2025

Ляшенко - головне

@al0313
Number of subscribers: 3 599
Photos: 8,980
Videos: 5,870
Links: 14,100
Description:
Аналіз роботи влади. Економіка. Дрібний та середній бізнес.

👥 Number of subscribers

3 599
Average/Day:: -2
Average/Week:: -11
Average/Month:: -8

👁️ Average views per message

885
Average/Day:: 1,170
Average/Week:: 704
ERR: 24.59%

📊 Messages per Day

1.7
Last day: 17
Week average: 2.4
Average per day: 1.7

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,090 26-02-22 18:12
Сьогодні було кілька доповідей МВС – міністра Ігоря Клименка, інших правоохоронців – по розслідуванню теракту у Львові. Іншу кваліфікацію складно обрати – це був саме теракт, цинічний і жорстокий. Два вибухи, другий тоді, коли на місце прибули екстрені служби. 25 людей поранені. На жаль, одна людина, працівниця поліції, загинула, 23 роки їй було. Мої співчуття рідним та близьким. Зараз усім, хто був поранений, надається допомога. Серед поранених є важкі, лікарі роблять усе можливе, щоб врятувати життя.Обставини цього теракту зараз повністю аналізуються. Багато фактів уже є. Виконавці були завербовані через телеграм. Організація теракту – російська. МВС, Національна поліція України, Служба безпеки України представлять деталі суспільству. І я доручив сьогодні пропрацювати такі заходи, таке реагування, щоб унеможливити подібні злочини. Вже є певний досвід протидії у наших правоохоронців. Десятки аналогічних ситуацій не допущені. Українські правоохоронці постійно протидіють таким вербовкам.І потрібно більше активності та більше залученості самих громад, залученості місцевих керівників, урядових інституцій, усіх, щоб на всіх рівнях зменшувати російські можливості організації терактів та диверсій в українському тилу. У нас є дані розвідки, що росіяни збираються й надалі робити такі речі, такі фактично напади на українців. Треба більше захисту для людей.
👁 1,060 26-02-21 13:07
Була детальна доповідь нашої переговорної групи за підсумками зустрічей у Швейцарії. Обговорили, зокрема, аспекти, які неможливо було озвучувати в телефонному режимі. Вдячний команді за чітку роботу в рамках директив, а також за терпіння в усіх розмовах із російською стороною, далеко не завжди простих та адекватних. Важливо, що і представники Президента Сполучених Штатів теж усе роблять, щоб перемовини були конструктивними. І Україна їх у цьому повністю підтримує: наш внесок завжди тільки в конструктив. Ми вважаємо, що реальні можливості завершити війну достойно залишаються і може значно допомогти здатність світу тиснути на агресора, щоб надійний мир прийшов на зміну війні. Розраховуємо, що вже найближчим часом, у лютому, вдасться організувати ще один раунд перемовин і що цей раунд може стати справді результативним. Українські відповіді на найбільш складні питання напередодні наступної зустрічі готові. Пріоритети для нашої переговорної команди для наступної зустрічі в тристоронньому форматі та зі Сполученими Штатами визначені. Працюємо далі і для готовності лідерів зустрічатись та вирішувати те, що поки що не вирішується на рівні команд. Саме лідерський формат може стати багато в чому вирішальним, і Україна готова до такого формату. Команда має забезпечити умови і для прогресу в гуманітарних питаннях. Обміни військовополонених мають продовжуватись. Очікуємо, що обмін стане можливим найближчим часом. Хочу окремо відзначити наших європейських партнерів: Європа в процесі роботи для завершення війни, і роль Європи має зростати. Будемо координуватися з партнерами. Україна завжди захищає наші спільні європейські інтереси. Дякую всім, хто з Україною!
👁 1,040 26-01-23 20:28
Сьогодні багато завдань, у тому числі в нашої дипломатичної команди. Майже щогодини доповідають мені українські представники – вони зараз знаходяться в Еміратах, там сьогодні українська, американська та російська делегації, була вже розмова. Важливо, бо давно не було таких тристоронніх форматів зустрічей. Говорять про параметри закінчення війни. Зараз у них має бути принаймні частина відповідей від Росії, і головне, щоб Росія була готова завершити цю війну, яку сама ж і почала. Українські позиції чіткі. Рамки для діалогу я визначив для нашої делегації. Постійно делегація на зв’язку – Рустем Умєров, Кирило Буданов, Давид Арахамія, Сергій Кислиця. Завтра до перемовин ще приєднаються генерал Гнатов, начальник Генерального штабу, та представник ГУР Скібіцький. По змісту перемовин сьогодні ще поки що зарано робити висновки – ми подивимось, як розмова піде завтра і які будуть результати. Треба, щоб не тільки українське бажання було закінчити цю війну, досягти повної безпеки, – щоб і в Росії схоже бажання якось все ж таки народилося.
👁 1,060 26-01-20 06:31
Трамп запросив Макрона увійти до його "Ради миру", але Макрон йому відмовив, — BloombergВ ЄС розглядають створення нового військового альянсу за участю України, але без США, НАТО може розвалитися, — PoliticoТаке рішення назріває через погрози Трампа захопити Гренландію. За даними джерел видання, багато європейських урядів дійшли висновку, що «тепер розлучення неминуче» і закликають до жорстких заходів у відповідь з боку Європи.Коаліція бажаючих спочатку займалася питаннями України. Але вона створила дуже тісні зв'язки між деякими ключовими людьми в столицях. Вони зміцнювали довіру і здатність до співпраці. Вони знають один одного по іменах, і їм легко зв'язатися і відправити повідомлення.Politico вважає, що такий формат потенційно може стати основою для нового альянсу в сфері безпеки в епоху, коли США більше не підтримують НАТО і європейську безпекуВидання зазначає, що до «коаліції рішучих» входять і не члени ЄС — Британія та Норвегія. І Україна — найбільш мілітаризована країна серед представлених.Якщо включити в розрахунок військову міць України, а також міць Франції, Німеччини, Польщі та Великої Британії, потенційна збройна сила коаліції бажаючих виявиться величезною і включатиме як ядерні, так і неядерні держави.Підписатися 👇https://t.me/al0313
👁 1,130 26-01-18 18:56
Сьогодні увесь день – доповіді Прем’єр-міністра Юлії Свириденко, міністра енергетики Дениса Шмигаля. Тривають відновлювальні роботи після російських ударів. Щоночі, на жаль, нові влучання. Основна мішень для Росії незмінно – наша енергетика. Фактично цілодобово й тільки в ремонтних бригадах на електромережах та об’єктах генерації, на тепломережі працюють майже 58 тисяч людей. Залучені ресурси Укрзалізниці та інших державних компаній. Для Києва, де ситуація дуже непроста, залучені додатково 50 бригад з усієї країни. Є ще будинки, які без опалення, і щодо них фактично по кожному будинку в ручному режимі направляються необхідне обладнання, необхідні бригади. Складно також на Київщині, особливо у північній частині області, також у Бориспільському районі. Також у прикордонних та прифронтових регіонах, де ремонти мереж і ремонти об’єктів ускладнені через фактично постійні обстріли, постійні удари. Харків, Чернігівщина, Сумщина, Дніпровщина, Запоріжжя – окрема увага цим регіонам. Було багато роботи на Полтавщині та в Одесі, щоб стабілізувати ситуацію в енергетиці. Я хочу подякувати всім бригадам, які працюють, енергетичним компаніям, усім, і державним, і приватним, усім керівникам міст та громад, які дійсно зі своїми людьми та реально нам допомагають.
👁 1,200 26-01-15 16:26
Кіностудія «НАБУ пікчерз», або чому Тимошенко не сяде Зараз скажу непопулярну річ – Тимошенко не сяде. Не тому що не винувата. А тому що НАБУ – найбільш яскравий та неефективний  орган в країні: показує кіно, але посадок – 0. За десятьроків свого існування ці хлопці та дівчата проїли понад 10 мільярдів грн українців, але НЕ ПОСАДИЛИ ЖОДНОГО жирного корупціонера.   Декілька живих прикладів, як працює схема НАБУ.  Микола Злочевський.  Ексміністр в уряді Януковича та власник газовидобувної компанії «Бурісма».  Обвинувачений у незаконному заволодінні мільярдами (!) гривень. Пішов на угоду з НАБУ та заплатив штраф у… 68 тис. грн і задонатив $20 млн на дрони. Тобто, за логікою НАБУ, можна красти за умови «відкату» в декілька процентів.  Геннадій Боголюбов. Партнер Коломойського. Фігурує у низці кримінальних проваджень, пов’язаних із ПриватБанком. НАБУ та САП розслідують епізоди, пов’язані з заволодінням мільярдних сум. У 2024 році Боголюбов втік з України під чужим прізвищем у супроводі детективів НАБУ. Ескорт-Бюро виходить якесь.  Владислав Трубіцин. Депутат Київради. Вимагав та отримав 1,26 млн грн хабаря за сприяння в розміщенні МАФів. Виїхав за кордон. Станом на кінець 2025 року публічної інформації про вирок у цій справі немає; Трубіцин – в Ізраїлі. Георгій Логвинський. Екснардеп. НАБУ повідомило про підозру у виведенні 54 млн грн з держбюджету через компанію "Золотий мандарин ойл". Домовились. Зараз Георгій – в Ізраїлі. Сидить…на пляжі.  Всеволод Князєв. Голова Верховного суду. Обвинувачується в отриманні рекордного хабаря – 2,7 млн доларів. Підозру оголошувало НАБУ. На свободі.  Як пише саме НАБУ: «Цей список можна продовжити, адже ці справи — лише частина понад 1300 кримінальних проваджень, що перебувають у роботі НАБУ і САП». Але в Бюро не уточнюють, що всі ці 1300 хабарників, корупціонерів та злодіїв, гуляють на свободі і живуть своє краще життя. Тому як для кіностудії, або продакшн-агенції НАБУ – нормальна фірма. Розважальна. Але, як для держоргану, який не тільки показує корупцію, а й бореться з нею – дуже дорога. Бо повністю неефективна.
👁 1,560 26-01-13 20:52
Настоятель монастиря УПЦ МП «Голосіївська пустинь», при якому знайшли підпільну школу, виїхав з України.Про це повідомляє Слідство.Інфо з посиланням на джерела у правоохоронних органах. Архієпископ Ісаакій Ворзельський (Федір Андроник) виїхав з України 7 січня, на наступний день після публікації розслідування. За даними журналістів, вже майже тиждень 61-річний  настоятель перебуває на території Молдови.Також журналісти зв'язались із головою Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП митрополитом Климентом. Він повідомив, що сам не знаходиться в Києві та не має інформації про місцезнаходження архієпископа Ісаакія.Нагадаємо, Слідство.Інфо зʼясували, що при монастирі УПЦ МП «Голосіївська пустинь» у Києві працює підпільна школа, де дітям викладають за радянськими підручниками, показують російські фільми та вчать російських пісень. Попри те, що офіційно заклад носить назву «сімейного клубу», він працює як звичайна школа: пʼять днів на тиждень з 9:00 до 14:00, також там є група продовженого дня.А як? І чому?Підписатися 👇https://t.me/al0313
👁 637 26-01-12 09:21
В ЦПК витратили на себе 1 млн доларів, а потім почали повчати інших, як підтримувати ЗСУ $1 млн отримала «антикорупційна» організація Дар’ї Каленюк у розпал війни в 2024 році. Ці гроші зайшли як грант, але були проїдені активістами. А сьогодні Каленюк критикує працівників прокуратури, «яким цьогоріч видали аж 9 службових квартир у той час, як службовці ЗСУ гостро потребують житла».  «Коли організація Каленюк проїдала 1 млн доларів,потреби ЗСУ в коштах їх не хвилювали. Зате тепер справедливість прокинулась. Вибіркова чутливість теж навичка, особливо коли вона добре фінансується», – наголосив експрокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратуриСтаніслав Броневицький. Це вже не перший напад на військових та правоохоронців з боку Каленюк. Декілька місяців тому вона назвала «московською гнидою» українського військового-добровольця Кирила Марусова, який з 2022 року воює у найгарячіших місцях фронту. Це настільки обурило військових, що вони запропонували розігнати Центр протидії корупції, в якому працює активістка.  Разом з тим, керівник Каленюк Голова ЦПК Віталій Шабунін роками фіктивно рахувався на військовій службі, не покидаючи Києва. За час фіктивної служби лише в 207 окремому батальйоні ТрО Шабунін отримав майже 1 млн грн за виконання бойових завдань в межах Києва. Перший епізод справи вже направлений для розгляду в суд. ДБР продовжує досудове розслідування в інших епізодах цієї справи.🇺🇦Реальна Війна | Підписатись
👁 1,080 25-12-28 16:23
Трьом нардепам «Слуги народу» оголосили підозру через хабарі за голосування, підтвердили «Бабелю» джерела у фракції «Слуга народу».Це депутати Євген Пивоваров, Ігор Негулевський та Юрій Кісєль. Офіційно ані НАБУ, ані САП їхніх імен не називали, як і не повідомляли публічно про підозри в цій справі.Співрозмовники «Бабеля» уточнюють, що підозри нардепи отримали за ст. 368 Кримінального кодексу (хабарництво). Ідеться про провадження від 2021 року, але про яке саме — невідомо. У пресслужбі САП «Бабелю» повідомили, що поки що не мають інформації про підозри. У НАБУ на запитання наразі не відповіли.▪️27 грудня НАБУ і САП повідомили, що викрили організовану злочинну групу за участі нардепів. За даними слідства, вони систематично отримували хабарі за голосування у Верховній Раді. ▪️Згодом стало відомо, що правоохоронці прийшли з обшуками до комітету транспорту та інфраструктури Верховної Ради. Кісєль очолює цей комітет, а Негулевський — голова підкомітету в ньому. Журналісти ZN.UA ще 11 грудня писали, що НАБУ прослуховувало Юрія Кісєля.@babel
👁 1,210 25-12-14 11:29
🔥 Заяви Президента України В.Зеленського під час спілкування з журналістами перед зустріччю у Берліні:📍 Ми розглядаємо 20-пунктний план, в кінці якого йдеться про припинення вогню📍 План не буде таким, щоб він подобався всім. Є багато компромісів в будь-якому з його варіантів. Але найголовніше, щоб він був якомога справедливішим для України і дієвим: "не просто папірцем, а важливим кроком для завершення війни. Щоб після його підписання у росії не було змоги почати третю агресію проти українського народу"📍 Україна з самого початку бажала вступити до НАТО, однак це не підтримали США та деякі країни Європи💬 "На сьогодні ми хочемо не повторення війни після припинення вогню. І тому юридично забов'язуючі гарантії обов'язкові – не Будапештський меморандум, а юридично забов'язуючі гарантії. У випадку з США ми такі консультації і проводимо. Коли вони говорять, що у нас буде щось "дзеркальне" П'ятій статті НАТО, то ми розуміємо, як США у випадку повторної агресії повинні реагувати. І важливо, щоб це було підтримано Конгресом" 📍 Президент не отримав реакції США не останню пропозицію до "мирного плану", яку підготували Україна і європейські партнери📍 У разі провалу цих мирних переговорів треба брати себе в руки, знаходити інший шлях💬 "Якщо не виходить той, чи інший процес щодо мирного врегулювання цієї війни, закінчення, тиску на рф — це як біг на велику дистанцію. Треба брати себе в руки, знаходити інший шлях, щоб ця війна закінчилась" 📍 Сьогодні в Берліні відбудеться "україно-американський день". Зеленський зустрінеться з канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцем та можливо з іншими європейськими лідерами. Завтра зустрічі в Берліні продовжаться📍 Коли перемовини розширились за межі рамкової 20-пунктної угоди, до української переговорної команди доєднались кілька груп: економічний сектор представляють міністр економіки Олексій Соболев та прем'єрка Юлія Свириденко, а безпековий — представники розвідок та начальник Генштабу Андрій Гнатов📍 США запропонували компроміс щодо Донбасу у вигляді виходу ЗСУ з цієї території, і не заходу туди росіян📍 Якщо США будуть тиснути й справді прагнутимуть завершення війни, то росія буде змушена йти на компроміс📍 Фінансова підтримки від партнерів з ЄС продовжує надходити, є 30 двосторонніх договорів. "Для нас дуже важливо, щоб ці суми не зменшувалися. Я особисто над цим працюю". Президент зазначив, що продовжує займатися з партнерами ЄС питанням заморожених російських активів — робиться все, щоб Україна отримала ці 45 мільярдів на рік, і 90 мільярдів на 26-27 роки📍всі з ким він проводив консультації на посаду керівника Офісу президента готові «підставити плече» і очолити офіс.📍 Я не тримаюся за крісло, і якщо будуть вибори, я говорив із партнерами про забезпечення безпеки💬 "Я також попросив депутатів підготувати варіанти на випадок, якщо ситуація розвиватиметься саме так. Найближчим часом вони мають опрацювати варіанти щодо можливого проведення виборів". ПІДПИСАТИСЬ 📥