Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - АГРОКЕБЕТИ | вступ-2026
Added 14 Jul 2024

АГРОКЕБЕТИ | вступ-2026

@agrokebety
Number of subscribers: 265
Photos: 837
Videos: 33
Links: 437
Description:
Канал представляє проєкт «Агрокебети» - унікальну програму з підготовки Farm manager. Цей проєкт - для здібної молоді, яка прагне кращого майбутнього і кращої освіти в аграрному секторі. Подробиці на https://agrokebety.com
Source

АГРОКЕБЕТИ | вступ-2026 | Розпочинаємо серію дописів про наших студентів на практиці!Наша команд...

Telegram community logo - АГРОКЕБЕТИ | вступ-2024 АГРОКЕБЕТИ | вступ-2026 @agrokebety
171 Views/Reach 2024-07-01 14:04 Message №1163
Розпочинаємо серію дописів про наших студентів на практиці!Наша команда просто обожнює брати інтерв'ю у кебетів і дізнаватися усі подробиці про практику з перших вуст💜Тому зустрічайте:Соломія Стадник — студентка проєкту «Агрокебети» та навчається на факультеті аграрного менедженту в Національному університеті біоресурсів та природокористування України. Для навчання в проєкті Соломія приїхала в столицю аж зі Львову та зараз проходить практику в компанії Астарта. Розпитали детальніше про її шлях в агро та підтверджуємо, що не треба боятися змін, коли хочеться спробувати нову спеціальність!- Соломіє, розкажи трохи про себе: звідки ти та де навчалась до Агрокебет.- Мене звати Соломія Стадник, я з м. Червоноград, Львівської області. Бакалаврат здобувала у Львівському торговельно-економічному університеті.- Як ти обрала «Агрокебети» та чому?- Мені було цікаво, як працює агробізнес і чи є в цій сфері ніша для мене 🙂 Вступати в магістратуру спочатку не планувала взагалі, але потім побачила рекламу цієї навчальної програми, почала питати серед знайомих відгуки про НУБІП… таким чином почала задумуватися про вступ. Для мене програма «Агрокебети» виглядала якраз тим, що я шукала: загальне розуміння специфіки агробізнесу і спілкування з професіоналами своєї справи.- Твої враження від навчання/викладачів. Що і хто найбільше подобається, з чим складно?- Від навчання враження, звичайно, позитивні. Я рада, що ми маємо можливість вивчати дуже різнобічні предмети: агроінженерія, агрономія, тваринництво, смарт-технології, бізнес-планування, критичне мислення і т д. Після 4-х років вивчення лише економіки... я була дуже рада! :)) Не знаю, чи можу визначити, який предмет, чи викладач подобається найбільше, але, мабуть, найцікавішими для мене спочатку були профільні предмети агро, бо це була абсолютна невідомість для мене, і все було новим і захопливим.Ми щиро захоплюємося такими історіями і ще раз запевняємося в тому, що агро — відкрите для кожного!Повний текст інтерв'ю читайте на нашому сайті за посиланням:https://blog.agrokebety.com/agrokebety5_practice_solomiyastadnyk