Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - AFFILIFY | Арбітражне медіа про трафік
Added 06 Dec 2025

AFFILIFY | Арбітражне медіа про трафік

@affilify_media
Number of subscribers: 2 978
Photos: 719
Videos: 85
Links: 396
Description:
AFFILIFY - сучасне медіа про заробіток у діджитал-світі. 📢 Співпраця та реклама: @ternaeua
Source

AFFILIFY | Арбітражне медіа про трафік | Шо там крипту почали нормально прижимати Все більше і більше проблем з...

Шо там крипту почали нормально прижимати Все більше і більше проблем з виплатами від реклів в Тезері , обмінки кидають Risk score ,де командні кошелі сука світяться як пекло червоним і заодно не приймають бабки , біржі єбуть за все , що можно і можуть заблокувати вивід . Звісно гроші краще тримати на холодці по типу Ledger , або хоча мінімально тримати їх на траст валеті , але вже не в тезері , ми перейшли як і рекли на юсдс ефір повноцінний , тому зараз всі наші сервіси , які ми юзаємо( трекер , агенти і тд теж добавлять ерс20 , ну і комса дешева переводу але теж можуть блокати)В ідеале радимо завести три холодних кошеля або децентралізованих і юзати в такому порядкуКошель для виплат Кошель для зберігання коштів кошель для витрат , а точніше для поповнення з нього банків по типу Трасті , Зену і так далі ( Доречі Зен заборонив поповнення з крипти саме за перевод з хай ріск кошелю).Чому не тримати в тезері? Бо тезер може буквально заблокувати вам гроші на рахунку не важливо це біржа чи холодка) як і будь який стейблкоїн , тому тримати можно тільки в монетах по типу бітка,ефіра і тд , головне ,щоб сука ,коли падала ціна на жопу не сідали, а так виходить найкращий варіант зберігання грошей це шо , це подушка під головою і розкидати по ефіру , юсдт , юсдсГоловне мати гроші , щоб думати як їх зберігати