Source
Що тут у Німеччині | Небель - серце острова Амрум...Автентичне фризьке селище, засноване щ...
203 Views/Reach
2026-04-21 08:23
Message №2348
Небель - серце острова Амрум...Автентичне фризьке селище, засноване ще у XVI столітті.Якщо ви прагнете тиші та сільського спокою - ця частина острова підходить ідеально. Тут немає прямого виходу до моря: щоб дістатися води, доведеться пройти крізь дюни, сосновий ліс та піщану косу Кніпсанд. Натомість тут панує неймовірна атмосфера. Ще з центру острова зручно вирушати в інші місця. Що не варто пропускати?✔️Церква Святого Климента (St. Clemens Kirche) XIII ст. У її дворі розташовані надзвичайно цікаві надгробки моряків - так звані "промовисті камені" (Erzählende Grabsteine).Кожен із них розповідає історію через QR-код. Обов’язково почитайте!Наприклад, на фото - історія капітана Харка Нікельсена. Це одна з найбільш захопливих та героїчних доль Небеля:Він народився у 1706 році. Напис на камені свідчить, що він почав ходити в море вже у 12 років.●Полон і рабство: У 1724 році його корабель захопили пірати з Алжиру (маври). Нікельсена продали в рабство, де він провів кілька років, працюючи на будівництві в Алжирі.●Втеча та успіх: Йому вдалося звільнитися (або викупити себе), проте він не покинув морську справу, а став успішним капітаном і ходив до Вест-Індії та берегів Гвінеї.✔️Öömrang Hüs. Якщо матимете час, відвідайте цей колишній капітанський будинок, де зараз облаштовано історичний музей. Нам, на жаль, забракло часу, а так хотілося на власні очі побачити, як жили родини моряків у XVIII столітті.❗️Порада! Ще один зручний спосіб пересуватися островом і побачити все - острівний потяг Inselbahn. Ознайомтеся з його маршрутом та зупинками на мапі. Шкода, що він курсує лише в сезон.#амрум #північ #острів