Source
РДУГ-спільнота 🥝 | question #adviceВід підписників:Всім привіть, приблизно рік тому мені ...
1 160 Views/Reach
2026-02-11 09:15
Message №2668
#question #adviceВід підписників:Всім привіть, приблизно рік тому мені поставили діагноз ГТР, з тих пір я приймав есциталопрам, золофт, венлафаксин, оланзапін, але нічого не допомогло повністю заспокоїтись, частково допоміг венлафаксин (особливо в комбінації з оланзапіном, але оланзапін відмінили із за набору ваги), найгірше було на золофті, туман в голові, апатія, погіршення когнітивних функцій, відчуття що я став зомбі + тривога нікуди не ділась. Венлафаксин покращив когнітивні функції і повернув здатність більш менш ефективно працювати, трошки допоміг із тривогою. Підозрюю що у мене тривожний РДУГ. В голові постійна каша, можу одночасно слухати відео на ютуб, паралельно читати реддіт, рефрешити десятки груп в телеграмі, на фоні цього в голові ще навязливо грає якась пісня, іноді навіть давно забута, просто звідкись собі зявилась і крутиться увесь день на репіті, швидко втомлююсь навіть коли зробив незначний об'єм роботи. Хто має тривогу + РДУГ, підкажіть чи схожий мій стан на ваш і поділіться своїм досвідом лікування.