Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - РДУГ-спільнота 🥝
Added 14 Jul 2024

РДУГ-спільнота 🥝

@adhd_uardug
Number of subscribers: 4 102
Photos: 504
Videos: 78
Links: 345
Description:
Спільнота, яка об'єднує людей із РДУГ. Почувайтеся як серед своїх: розуміння, співчуття, підтримка, поради, наукові дослідження та багато іншого. Місце, де вас почують. Публікація вашого запитання на каналі @adhdadhd_bot
Source

РДУГ-спільнота 🥝 | question #advice #supportВід підписників :Всім доброго дня, приблизно ...

Telegram community logo - РДУГ-спільнота 🥝 РДУГ-спільнота 🥝 @adhd_uardug
967 Views/Reach 2025-10-02 10:36 Message №2538
#question #advice #supportВід підписників :Всім доброго дня, приблизно літом отримала діагноз РДУГ (не виключаю і РАС).Крім цього маю тривожно-дересивний стан, але депресія більше виражена. Виписали бупріон (що дивно тому що не знаходила багато людей тут кому це виписували), крім цього хотіли назначити ад Венлафлаксин, але я відказалася із-за гормонального дисбалансу і в принципі побічні ефекти (панічки, тиск, ще більше виражений гормональний збій, аж до кіст, туман в голові і відчуття "овоча")Мені цікаво хто п'є бупріон і чи допомагає він їм? Мені здається що я наче "недостимульована", розгублена і так почти до вечора, коли вже краще працює мозок. І в мене намного виражений ПМС, я більше конфліктна (а після нічних+ПМС то взагалі фонтан емоцій наче в мене МРО) Підозрюю в себе КПТСР тому що все життя і навіть тепер живу в токсичній сім'ї. Хоча я вже не дитина важко все лишити і просто переїхати. Приблизно все життя маю відчуття провини. З соціалізацією теж важко, на мою думку мій маскінг - це буквально сидіти тихо і не шуміти/крутитися, іншої поведінки я не навчилася - диспінований учень і "скучна/тиха людина", так було все життя. Зі старшим поколінням намного легше контактувати, з ровесниками - ні, дякую хоча би за те що маю подруг. Приблизно на початку 2022, до війни невролог вліпила FND (функціональний руховий розлад у вигляді тремору). В 2021 я працювала важко за кордоном, після того як перехворіла на коронавірус і як збільшилася нагрузка на праву руку - вона почала труситися і німіти по ночам, в тот час я поїхала додому щоб якось полегшити стан, тому що просто не виспалася із-за руки. Ліки - нейрістон і заспокійливі. Оніміння пройшло а тремор - ні. Так уже в кінці зими я була ужасно вигорівша і тривожна. Так і "познайомилася" з терапією. В тот час я пила ад з міорелаксантами і висока тривога трішки пройшла, в тремор залишився. На мою думку проблеми з рукою не виключно психогенну природу має, а змішану, в 2021 дуже багато в організмі "зламалося", тоді збився гормональний баланс, мала просто ужасний стресс і можливо дефіцити. По сьогоднішній день в мене німіє рука час від часу, від роботи на заводі на лінії постійно болить рука, маю зажими м'язів, які лікувати тільки у реабілітолога і саме дивне - бувають ніби "скачки цукру", слабкість, тиск, внутрішній тремор, не спокій, туман в голові, який переходить в раптовий голод, хоча цукерки - не допомагають, потім зажими м'язів, які відаються легким болем в різних частинах тіла. Я читала про викид адреналіну і доволі багато про такі тремор, в мене справді на МРТ є підвищенна активність базальних гангліїв і іще якихось відділів які можуть давати таку реакцію, в тому числі тремор, але взагалі не розумію як це лікувати, не знаю чи терапія в цьому випадку допоже і як з таким станом взагалі бути. Чи знаходили/читали про такі ситуації? Я по FND знаходила пацієнтів з ужасними судомами, які схожі на епілептичні, але подібного до своєї ситуації - ні. Я також намагалася оскаржити діагноз і вимагати лікувати мій тремор як есенціальний, (в тому випадку ліків було достатньо, про адреналіновий я взагалі мало читала і не впевнена чи чат GPT не придумав щось сам), у іншого невролога, але він не особливо заморочуючись просто підтвердив мій діагноз. І іще одна ситуація яка могла би трішки внести як і прояснення так і більше питань - є підозра на целіакію, але не підтверджена біопсією, в хворобі якої може бути і тремор анемія (яку я ще на далі лікую ліками). Дієта теж допомогла з тремором, але в мене було запаморочення (наскільки я знаю із-за того що не правильно перейшла на безглютенову дієту). Я не знаю до кого звернутися, можливо навіть цей текст читається наче писав тривожник/аутична людина. Порекомендуйте щось що може допомогти будь-ласка (крім терапії, тому що я вже в терапії). Чи може нейровідмінсть настільки робити "поломки"?