Source
Андрій Лучик - про Луцьк | Готель над СТО в Старому місті Луцька?У Луцьку знову намагаються «прот...
2 330 Views/Reach
2026-01-24 06:59
Message №734
🗣Готель над СТО в Старому місті Луцька?У Луцьку знову намагаються «протиснути» забудову в історичній частині міста. Над СТО у Старому місті хочуть звести готель. Але є нюанс: закон забороняє.❓Що хоче підприємецьВласник одного СТО звернувся в мерію з проханням розробити ДПТ в районі вулиці Данила Галицького. Хоче надбудувати другий поверх над його автосервісом і зробити там готель.👉🏼Проблема в тому, що ділянка – в історичній зоні. А закон про охорону культурної спадщини забороняє там не лише наявність СТО, а й узагалі існування автомийок і автосервісів.Тобто питання не в «другому поверсі», а в тому, що СТО там не має бути в принципі.🌚І тут з’являється ТузГоловний архітектор міста Веніамін Туз дуже активно переконував депутатів підтримати розробку ДПТ.Настільки активно, що в комісії прямо запитали, чи не представляє він інтереси забудовника. Туз заперечив, але враження залишилося таке, ніби він більше переживає за бізнес, ніж за закон і Старе місто.❓Чим усе закінчилосьДепутати вирішили рекомендувати міськраді зняти це питання з порядку денного. А відділу охорони культурної спадщини – спочатку навести лад з охоронними зонами та договорами на пам’ятки.Лише після цього взагалі можна говорити про будь-які ДПТ.Детальніше читайте про цю історію в матеріалі Конкурента.🟠там ЛУЧИК сям🟠