Source
Андрій Лучик - про Луцьк | Луцьк вкладає в енергобезпеку майже 13 мільйонів гривеньМісто закупило...
11 800 Views/Reach
2026-01-21 15:13
Message №728
🗣Луцьк вкладає в енергобезпеку майже 13 мільйонів гривеньМісто закупило чотири потужні газові котли для модернізації котелень. Гроші – грантові, від Німеччини. Але тендер вийшов із нюансами, пише Сила правди.❓Що купили і за які грошіЛуцька міськрада через Prozorro провела закупівлю чотирьох газових котлів для трьох котелень міста:🔺на вул. Державності, 114-К;🔺на вул. 8 Березня, 3;🔺на вул. Зоряна, 3А.Вартість – майже 12,8 мільйона гривень (планували витратити до 13,4 млн).👉🏼Котли купують у межах міжнародного проєкту з модернізації теплоенергетичної інфраструктури. Гроші – це міжнародна допомога від Німеччини.Поставити обладнання мають у рекордні строки – всього за два тижні.‼️До тендеру виникли запитанняЩе до завершення торгів у системі з’явилися зауваження від потенційного учасника.Він заявив, що технічні вимоги, ймовірно, «заточені» під конкретного виробника – зокрема в частині вимог щодо пальників і систем контролю горіння.Також у документації був застарілий німецький стандарт до котлів. Міськрада визнала технічну помилку, але ключові вимоги залишила без змін.❓Хто переміг в тендеріУ підсумку на аукціон прийшла лише одна компанія – українське представництво французької фірми «Енертекс». Вона й отримала контракт на 12,8 млн грн.Компанія постачатиме котли німецького бренду Viessmann – два по 480 кВт і ще два потужніші: на 1600 та 1950 кВт.До речі, в медіа писали, що в одному з тендерів фірма заклала у кошторисі завищені ціни на матеріали.🟠там ЛУЧИК сям🟠