Source
Андрій Лучик - про Луцьк | У Луцьку в дворі одного з будинків два місяці поспіль просто-напросто ...
1 640 Views/Reach
2025-08-13 12:40
Message №608
🗣У Луцьку в дворі одного з будинків два місяці поспіль просто-напросто з-під землі витікала гаряча водаМешканці будинку на Любомира Гузара, 4 (колишня Щусєва) два місяці, коли, власне, й витікала гаряча вода, оббивали пороги мерії, департаменту ЖКГ, Луцьктепла.❓Що там кажутьГрали в бюрократичний пінг-понг: то надавали відписки, то структурні підрозділи перекидали відповідальність одне на одного. Мовляв, я не я, і хата не моя.👉🏼Так тривало два місяці Нарешті приїхали працівники Луцьктепла і проблему наче локалізували. Гаряча вода і справді перестала бити з-під землі, як комунальне джерело вічної молодості.❗️АЛЕВода також зникла і в цілому будинку. Комунальники не знайшли нічого кращого, ніж просто перекрити усім людям воду. 🤷🏻 Крім того, ремонтники не поспішають розвʼязувати проблему з діркою, з якої й вода текла. Куди ж поспішати? Попереду — вічність!🤔 Тобто у місті настільки багато проблемних ділянок, що за два місяці не можна було приїхати сюди!?❓Хто буде платити за гарячу воду, яка встигла витекти на вулицюМи з вами. Так, вам не почулося. Це так звані «втрати», вартість яких згодом розподіляється між усіма абонентами. 🟠тут ЛУЧИК там🟠