Source
Андрій Лучик - про Луцьк | У Луцьку планують піднімати вартість проїзду у маршрутці з 14 до 18 гр...
2 130 Views/Reach
2025-07-18 15:18
Message №584
🗣У Луцьку планують піднімати вартість проїзду у маршрутці з 14 до 18 грнЗокрема, стартувало обговорення проєкту рішення виконавчого комітету міської ради «Про вартість проїзду в автобусах, що працюють на міських маршрутах у звичайному режимі руху», пише Суспільне.❓Чому ціну хочуть піднятиДиректор департаменту економічної політики Борис Смаль каже: тариф мають переглянути через звернення частини перевізників обласного центру.Тільки-от у рішенні виконкому було зазначено, що звертався лиш один перевізник – ТОВ «Транссіті».❓Коли ціна зростеЗараз щодо цього проєкту рішення приймаються зауваження та пропозиції від людей та організацій. 👉🏼Після прийняття усіх пропозицій та зауважень до проєкту рішення про вартість проїзду можуть внести правки. Згодом нову вартість квитка мають погодити члени виконкому.Скільки на це потрібно часу поки інформації немає.❗️CityCardНагадаю, мій колега Валентин Хаймик нещодавно писав, як ця компанія «мутить» на перевезеннях в Луцьку. Ще під час лютневої сесії він цікавився, яку комісію бере фірма з кожної оплати. Всі казали, що 10%. Проте офіційно комісія менша і становить 8% з пасажира. 🤔Тобто з одного квитка на автобусі CityCard бере 1,40 грн, а повинні брати 1,12 грн. 28 копійок на одному пасажирові з нічого – це непоганий бізнес, враховуючи, що згідно з даними щодо перевезень, це мінімум 500-600 тис. грн в місяць.Для мене це впринципі виглядає як знущання. Знаєте, як в анекдоті, коли один чоловік питає в іншого:– Чому так дорого продаєш? Це ж стільки не коштує!– Просто дуже гроші треба. 🟠там ЛУЧИК сям🟠