Source
Андрій Лучик - про Луцьк | Що з житловими будинками, які цієї ночі постраждали від ворожого обстр...
14 600 Views/Reach
2025-07-12 13:07
Message №575
🗣Що з житловими будинками, які цієї ночі постраждали від ворожого обстрілу?Ми з моїм колегою Михайлом Находом побували на місці влучань. Коротко ситуація така:❗️На Огієнка.Киплять роботи – у будинках затягують вікна плівкою та тирсоплитою, латають дах, проводять резервне живлення, спиляли аварійне дерево Але така ситуація не з одним будинком, таких декілька.Додатково приїхали газовики, бо був відчутний характерний запах. ❗️На Івана Кожедуба відбувається теж саме.Але ситуація з будинком набагато плачевніша. Одна його частина геть згоріла, а інша – добряче підгоріла. Проте мешканці другої квартири – на місці. Є літній будиночок і вони зараз там. Люди просять допомогти небайдужих розібрати завали.👉🏼Тому хто може допомогти – адреса: Івана Кожедуба, 20, кв. 2.Не було там і світла. Дзвонив до директора нашого обленерго, просив, щоб якомога швидше людей під'єднали до мережі. Бо банально не можуть приготувати їсти. Така ж ситуація з іншими комунікаціями.Багато людей з цих будинків виїхали, але є такі, хто й лишився. ❗️На ОзерецькійЦе 9-поверхівка, яка постраждала ще 6 червня. Сьогодні там вперше пустили людей (у перший підʼїзд), щоб ті вивезли вцілілі речі.🟠там ЛУЧИК сям🟠