Source
Андрій Лучик - про Луцьк | Стадіон «Авангард» таки може залишитися у власності міста назавждиЩе в...
1 700 Views/Reach
2025-06-03 14:11
Message №539
🗣Стадіон «Авангард» таки може залишитися у власності міста назавждиЩе в липні 2024-го я розповідав про те, що «Авангард» можуть повернути приватному власнику фактично в будь-який момент.👉🏼Нагадаю: майновим комплексом стадіону володіла фірма «Грін ріелті». Вона передала споруду в жовтні 2022-го у власність міста у вигляді ПОЖЕРТВИ.Прецедент із використанням договору пожертви для передачі майна – новий, принаймні для Луцької міської ради. Саме тому свого часу я детально ознайомився з його умовами.І справді, за певних обставин колишній власник має право повернути майно у свою власність. Детальніше читайте тут.❓Але що ж змінилося заразЗараз фірма «Грін ріелті» набралась у держави боргів (близько 30 млн) та банкрутує, а перед банкрутством розпродала своє майно іншим компаніям, але з тими ж бенефіціарами.Наприклад, свіжий кейс із 8 га землі під Луцьком, які могли піти для військових, а натомість відійшли у приватні руки. 😁Оскільки компанія буде оголошена банкрутом, то й відповідно шанси, що стадіон «Авангард» повернеться у приватні руки, стрімко прямують до нуля.🟠там ЛУЧИК сям🟠