Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Новини Житомира | Новости Житомира |
Added 26 Oct 2021

Новини Житомира | Новости Житомира |

@Zhytomyrnovosty
Number of subscribers: 787
Photos: 1,450
Videos: 354
Links: 2,270
Description:
Живи в ритмі міста у нас, пости засновані на спостереженнях жителів міста

👥 Number of subscribers

787
Average/Day:: -2
Average/Week:: -6
Average/Month:: -11

👁️ Average views per message

378
Average/Day:: 109
Average/Week:: 824
ERR: 48.03%

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Name change history

Новини Житомира | Новости Житомира | 2024-04-19
Новости Житомира | Новини Житомира | Коронавірус 2023-01-21

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

Аграріям Житомирщини ніде зберігати врожайУ Житомирській області триває збір урожаю зернових. Найбільша проблема цього року — збут та зберігання зерна. Про це Суспільному розповів аграрій Іван Шателюк.За словами підприємця, наразі на складах його господарства лишається близько половини минулорічного урожаю.«Немає куди сипати. Сиплемо це, підгортаємо, кладемо вище. Половину нового урожаю мені не буде куди покласти. Ми зараз підкидаємо, щось там сунемо, пшеницю покладемо, а от сою і кукурудзу не буде куди покласти на зберігання», — зазначив Іван Шателюк.Читайте також: Канада надасть фермерам засоби для тимчасового та постійного зберігання зерна на $40 млнЗа словами представниці обласного департаменту агропромислового розвитку Ніни Добринської, станом на 27 липня в області зібрали 14% урожаю. Водночас на складах області зберігається до 40% минулорічного зерна.«Урядом та міністерством аграрної політики опрацьовані логістичні питання експорту зерна через наші західні регіони. Крім того, зараз уже є домовленість з міжнародними партнерами, які нададуть нашій державі мішки для зберігання зерна. Це великі пластикові мішки, які вміщують до 200 тонн зерна в одній ємності. Зберігати зерно можна 12-14 місяців. Це трішки розв'яже проблему, бо сьогодні наші аграрії не мають де зберігати зерно. Крім того, порушили питання про створення міжнародного аграрного фонду, який буде закуповувати сільськогосподарську продукцію», — пояснила Ніна Добринська.