Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Жмеринський Пегас
Added 27 Aug 2021

Жмеринський Пегас

@ZhmerPegas
Number of subscribers: 2 701
Photos: 4,690
Videos: 1,540
Links: 1,870
Description:
ПЕРШИЙ КАНАЛ ІНФОРМУВАННЯ!!! Інформація про стан громади!
Source

Жмеринський Пегас | Обстріли АЕС – це єдине, що ще більше погіршить ситуацію зі світлом, у...

Telegram community logo - Жмеринський Пегас Жмеринський Пегас @ZhmerPegas
731 Views/Reach 2026-01-21 12:21 Message №11571
"Обстріли АЕС – це єдине, що ще більше погіршить ситуацію зі світлом, у росіян є час, поки морози, вразливі 6 великих міст та прифронтові райони", – ексголова "Укренерго" Володимир Кудрицький у розмові з "Є ПИТАННЯ".Ще тиждень тому прем’єр-міністерка Свириденко заявляла, що "з четверга" ситуація зі світлом та теплом, зокрема для Києва, покращиться. Проте навіть без останніх обстрілів обстановка залишалась складною, а гендиректор YASNO повідомляв, що світла може не бути понад 16 годин на добу, адже країна переходить на 4,5–5 черг відключень.При цьому ГУР попереджає, що Росія готується завдавати ударів по об'єктах трьох українських АЕС. Володимир Кудрицький зауважує, що такі обстріли справді можуть суттєво погіршити ітак надскладну ситуацію з енергосистемою. "По суті це межує вже з ядерним тероризмом і несе ризики для ядерної безпеки та для безпеки роботи атомних станцій. Це, напевно, єдине, що може ще суттєво погіршити ситуацію", – пояснює він."Якщо все-таки цього (атак на АЕС – ред.) не станеться, то у нас буде така ситуація, як зараз, до моменту, поки закінчаться морози. Після того, як споживання піде на спад, ставатиме трошки легше. Думаю, що інтенсивність атак росіян спаде після того, як припиняться морози, тому що зараз для них найбільш вигідний час, щоб атакувати енергосистему. У них є величезний стимул у вигляді погодних умов для того, щоб робити те, що вони роблять". За словами Кудрицького, у найближчі тижні може бути найскладніше українцям з прифронтових районів та мешканцям великих міст-мільйонників, у яких зосереджене велике споживання світла і, як правило, локальна місцева генерація не покриває цього великого споживання. "Це Харків, Київ, Дніпро, Одеса, Кривий Ріг, до певної міри Львів", – перераховує він."Ці великі міста вразливі до таких обстрілів більше, ніж інші, тому що зосереджене велике споживання і вони у дуже великій мірі залежать від зовнішнього енергопостачання загальнонаціональної мережі. Тобто вони залежать від тих декількох підстанцій, які їх живлять. Іноді це 2, у деяких випадках 3 або 5, але у будь-якому випадку кількість цих підстанцій невелика і ворог зосередивши свою увагу на них може конкретному місту спричинити важкі наслідки на декілька днів чи на тиждень після обстрілу. Жителям великих міст, які також мають централізоване ще й опалення, напевно, у них ризики є найбільші". Що у нас було би зі світлом та теплом, якби не було "Міндічгейту" та корупційної схеми з "Енергоатомом"? Повна розмова з Володимиром Кудрицьким тут 👉👉👉 https://youtu.be/miphBss6kbo📱 YouTube | 📱 WhatsApp🇺🇦 Є ПИТАННЯ | 📱 Підписатися