Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - IMARIA & PIPL - Платформа багатовимірного розвитку Заверухи Ірини
Added 06 Dec 2025

IMARIA & PIPL - Платформа багатовимірного розвитку Заверухи Ірини

@ZaverukhaIrina
Number of subscribers: 1 151
Photos: 3,650
Videos: 437
Links: 2,210
Description:
Простір для еволюційного розвитку від Заверухи Ірини (IMARIA). Навчаємо основам духовної логіки та етичним принципам щасливого Живого Життя! Балансуємо через цілісну роботу над своїм духом, душею, тілом та свідомістю через алхімію та divineyoga

👥 Number of subscribers

1 151
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: -15

👁️ Average views per message

283
Average/Day:: 255
Average/Week:: 261
ERR: 24.59%

📊 Messages per Day

1.7
Last day: 0
Week average: 1.4
Average per day: 1.7

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

«Материнська жертва»  існує там, де є і материнський героїзм. Чистої води гординя і дефіцит істинної любові як такої. Материнська ж гідність, так само як і жіноча, починається з ЛЮДСЬКОЇ базової поваги. Не когось до тебе, а твоєї до себе… (і це не про егоїзм). Сьогодні ми вже знаємо, що термін і статус МАМА не дорівнює «ти біологічно народила». І це розширює палітру факторів для дослідження…Давайте зайдемо в тему ногами вібраціології… 🤗Попереджаю відразу. Вас може тригерити даний текст. Бо якщо є упереджений досвід у особистості по темі стосунків з материнським аспектом з будь-якої сторони (чи ти як дитина, чи ти як мама дітей…) , то психіка і ум будуть блокувати усвідомлення суті. Але я продовжу. Аби ви замислились і відчули ясно, що насправді тема дуже актуальна для етапу глобальних змін, які ми спостерігаємо зараз у світі. Бо людство мусить таки нарешті ВИРОСТИ.Скільки ви знаєте історій ось такого типу - ⚫️«мій тато пішов від мами, коли мені було 2 роки/4 роки… скільки завгодно років», ⚫️«мої батьки розлучились, коли мені було…», ⚫️«моя мама виростила нас з братом сама, бо…», ⚫️«я не знаю свого батька, бо…», ⚫️«моя мама завжди себе вела так, ніби у неї троє дітей, ми двоє і наш тато…», ⚫️«а як я справлюсь сама з вихованням дітей, якщо ми розлучимось? тому не йду з абюзивних стосунків», ⚫️«я жила в шлюбі заради дітей», ⚫️«ми давно чужі люди, але заради дітей разом»… ⚫️«я дружину не люблю давно, ми не близькі, але не йду із-за дітей - лабуда маніпулятивна, сказана у вуха коханки», ⚫️«мене не влаштовують наші стосунки, але заради дітей я їх терплю…», ⚫️«він НАМ не треба, я пішла від чоловіка, нехай іде лісом, сама справлюсь…», ⚫️«краще буду одна, ніж з таким чоловіком ніяким…» кричить біль внутрішній, бо вже нестерпно бути не почутою… Знайомо? …Я знаю таких історій десятки тисяч із консультацій клієнтів. Тєрпіл і гравців в місію «батьківство» у цьому світі дуже багато. Занадто багато в темі даній травм, брехні, підмін понятійних і питань більше, ніж відповідей на них. Бо по факту кожна ЖИВА душа втілюється задля реалізації місії і перебування в Бозі через матерію. А що є в вимірі ілюзій? Купа «мультиків», які вимикають волю і крадуть світло душі. Тепер по суті.Усвідомленість приносить разом з собою ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ і бажання розібратися з фундаментальним.Незрілі люди, не дорослі ментально апріорі не можуть створювати зрілих союзів, народжувати дітей без взаємних маніпуляцій, і тим паче відноситись до батьківства як до великого Дару та неймовірної місії без «героїзму». У світі багато різних істот. Я пишу це для тих, хто прагне проживати ЛЮДСЬКУ історію життя, а не програмний код відтворювати, який закладений для виживання і інфікований вірусами боротьби за ресурси та конкуренцію. Сильна та здорова жіноча проекція свідомості бачить ясно, що діти не являються власністю матері. Ніяк. Тому мислення, що ТИ ЯК ЖІНКА мусиш когось на собі тягнути - це теж інфекція ума. Бо ти не мусиш. Але коли ти так мислиш, то так і живеш, бо випромінюєш відповідний сценарій своїм проектором. В часи потрясінь підіймається в вимір видимого усе наболіле. До березня 2026 року ми будемо свідчити ці наболілі мозолі. Пари розпадатимуться не тому, що люди погані. А тому, що люди стають уважні до своєї внутрішньої чуттєвості та істини. Люди виходять із марева драм. І входять в розуміння, що союз щасливого роду можливий лише там, де є щаслива пара і її продовження, або ж просто сама по собі щаслива людина без імітацій «тєрпіли»… Рід визнає чесність і чистоту. Це ніби як вилку включити в розетку. Відповідальність за місію власної душі і вдячність за досвід викликає глибоку шану до суспільної моралі, але ЛЮБОВ ПЕРЕМАГАЄ завжди (якщо мова саме про любов Божу, а не імітацію романтики, припадочні залежності, дефіцитні драми… взаємні маніпуляції)… 〰️〰️〰️〰️〰️